davillo tekstil

TÜM ZAMANLARIN HİKAYESİ VİNALDİ.

TÜM ZAMANLARIN HİKAYESİ VİNALDİ.

Kelimelerin Bittiği Bir Haber Oldu Bizim İçin…

Haber: Emel Benli / İstanbul

Perde ve Ev Tekstili’nin markası Vinaldi  Ailesini, bir kez daha İstanbul / Güneşli’de ki 9 bin m2 lik  mağazasında ziyaret ettik. Perde ve ev tekstili sezonu için hazırladıkları ürünlerin duruşlarını ve kalitesini showroomlarında canlı canlı gördük. Bu konuda her biri alanında deneyimli kadrosu ile yılın başından beri hazırlık içerisinde olan Vinaldi, yine bu sezonda perde ve ev tekstiline yön vererek modayı belirlemiştir.

Türkiye’ye malolmuş ve Türkiye’nin en önemli ev tekstil firmalarından olan Vinaldi, yine sahada olma avantajını sonuna kadar kullanmış; sahanın vermiş olduğu başarıyı müşterilerine bol çeşit ve değişmeyen fiyat istikrarı ile bir kez daha yansıtmıştır.

Pazar ağının hem yurt dışında hem de yurt içinde çok ciddi bölümünü kapatan Vinaldi, Sayın Kemal Ulusal’ın işine olan ciddiyeti ve aşkı ile büyümeye adeta mahkumdur. Ne tatlı mahkûmiyettir bu; onca çalışa istihtam, onca iş ortağına sermaye, ve bir o kadar da üreticiye kazanç kapısıdır.

Bakmalara doyamadığımız showroomların,  göz alıcı güzelliğini siz değerli perakendecilerimiz ve sektör mensuplarımız görsün diye, çektiğimiz videolara tekrar tekrar bakmak bir ev tekstilcisi habercisi olarak bizlere gurur vermiştir. Bu bağlamda yılın showroomu ve yılın firması olma ünvanına, proğramı seyrettikten sonra karar verecek ve tıpkı benim kutladığım gibi sizlerde kutlamakta gecikmeyeceksiniz. Perde de 300 başlık ve binlerce varyant ile hizmette sınır tanımayan Vinaldi, gücüne güç katmak için 8 yıl önce bir Dünya markası olan Taç ile yollarını birleştirerek; sektöre nasıl hizmet verileceğini çok iyi planlamıştır. Çünkü yıllarını bu sektörde eskiten Kral, meslek ehli olmanın iz düşümünü; tecrübesi ile sizlere yansıtıyor…

Bir iş bu kadar mı güzel yapılır, bu kadar mı özentili yapılır?

Kelimelerin bittiği bir haber oldu bizim için…

Biz yenilikçi bir firma olduğumuz için, müşterilerimiz bu yüzden, bünyemizi sık sık ziyaret ediyorlar.” “Her şehirde bir kapımız var.” Diyen Vinaldi Yön. Kur. Üyesi. Sayın İsmail Ulusal, tüm sektöre hayırlı işler dileyerek, Ramazan- ı Şeriflerini kutladı.

“Boynoz  kulağı geçermiş.” Ata sözünü tekrar hatırlatıyor ve Sayın Kemal Ulusal’ı  cevher gibi bir evlat yetiştirdiği için kutluyoruz.

Ayrıca unutmamamız gereken isimlerden Vinaldi Ev Tekstil Müd. Sayın Uğur Süer’i, Perde bölümünde yer alan Mağaza Satış Sorumlusu Sayın Serdar Özen’i, Ev Tekstil Tasarımcısı Selver Hanım’ı Vinaldi Ailesine ve sektörümüze katkılarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını temenni ediyoruz. Ve tabi ki siz değerli ev tekstilcilerimize de bol Vinaldi’li günler diliyoruz. 

ULUSAL TEKSTİL – VİNALDİ

İletişim: 15 Temmuz Mah. Cami Yolu Cad. No: 71 / Güneşli / Bağcılar / İSTANBUL

Tel: 0212 444 4 857

Ankara Şube: Şenkal Sk. No: 3 / B / Siteler / ANKARA

Tel: 0312 353 10 41


 Ulusal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi / İsmail Ulusal

Vinaldi Ev Tekstili Müdürü / Uğur Süer


Vinaldi Mağaza Satış Sorumlusu / Serdar Özen

Yorumlar

  • Çok beğendim artvin merkezde vinaldi yok almak isterim

    29 Nisan 2021 08:27

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 782692

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.