davillo tekstil

Değişim ve Gelişimin en güzel Örneği Er Teks…

Değişim ve Gelişimin en güzel Örneği Er Teks…

Türkiye’nin, Ev Tekstil Sektörünün öncü firmalarından olan Er teks, değişim ve gelişimin, aynı zamanda kalitenin en güzel örneğidir. Uzun yıllar ülkesine ev tekstil ve perde ayağında hizmet veren Erteks kurucusu Sayın Erdoğan Atilla’nın azim ve gayretleri ile şekil bulmuş ve toptancı ayağında en güvenilir firmalar arasına girmiştir.

İnsan odaklı firma; Ankara’nın bir merkez ilçesi olan Mamak’ın, Gülveren Semtinde 5500 m2 alanda, 8 katlı yeni mağazasında yenilikçi yüzünü sergileyen  ve bu  devasa büyüklükte ki mağazasında farkını ortaya koyan Er Teks, çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Sadece 1750 m2 alanının depo ve sevkiyata, ayrıca yazım alanına ayrıldığı mağaza; değerli müşterilerine 30 çalışanı ile hizmet veriyor.

Ev tekstili, perde ve dekoratif halı çeşitleri ile sektörüne toptan ayağında hizmet veren Er Teks, vizyonları geniş bir firma olmakla birlikte; kalite ve yenilik anlayışını koruyan bir mağaza oluşu da, siz değerli müşterilerine verdiği değer ve müşteri odaklı misyonundan ileri gelmektedir. Alt yapısı bu kadar sağlam bir firmanın elbette ki dünyaya mal olmuş markaları ile yol alması elzem olmakla birlikte; vizyonlarının gelişen bir koludur.

Hobby Home Collection başta olmak üzere, Merinos, Dinarsu, Armada, Kristal, Dokun, Golden Home, Prestij, Erons, Örtüm, Ev neşe, Klas ve Yaşam, Altınkoza, Julie Havlu, Lila, Mor, Modalita, Viscleff, Via ve Parıltı gibi sizlerin takdir ettiği markalarla yoluna devam eden Er Teks sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde bu kadar çok markanın binlerce kalem ürünü bulunduruyor.  

Özellikle perde de kendi markaları olan Erons ve Karesi ile halı gruplarında ise Aksu, Armada, Dinarsu ve İKA gibi değerli markalarla yol alması yine kalitesinin sizlere yansıyan performansının bir parçası anlamına gelir.

Bu performansta çok büyük emekleri olan, sektörümüzün önemli kazanımlarından olan Er Teks Toptan Ev Tekstili, Mefruşat ve Halı Firması’nın Genel Müdürü Sayın Ozan Atilla; “Mağazanıza alacağınız tüm ürün çeşitlerini, aynı çatı altında toplamak, perakendeci ve ara toptancı açısından büyük rahatlık sağlamak bizim görevimiz…Fiyat istikrarımız ve yüksek hizmet performansımızla hizmet vermekteyiz” diyerek Er Teks Ailesi’nin ticaret anlayışını özetledi.

Biz “ Perde Satıcıları Haber Portalı’na, Er Teks’in  Gülveren’de ki yeni bünyesini gezdiren Sayın Ozan Atilla, tüm değerli sektör mensuplarının Ramazan – ı Şerifi’ni kutlayarak, hayırlı işler diledi. Bizde sizlere bu kadar değer veren Er Teks Ailesi’ne hayırlı işler diliyor, bizleri yeniliğe alıştıran firmamıza, ev tekstil ve perde sektörüne verdikleri değer için teşekkür ediyoruz…

ER TEKS TOPTAN EV TEKSTİLİ – MEFRUŞAT – HALI

İletişim: Altınevler Mah. Plevne Cad. Bodur Sk. No: 1 / 1 Gülveren / ANKARA

Tel: 0312 350 44 77 – 78

Halı: 0545 599 16 37

Çeyiz: 0552 298 44 26

Muhasebe: 0542 298 44 25

E- Posta: ozanati@hotmail.com

E- Posta: erteksevtekstili@hotmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 930901

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.