davillo tekstil

Teknolojiye ve İnsana Yatırıma Değer Veren Nakış Metal


Teknolojiye ve İnsana Yatırıma Değer Veren Nakış Metal

Haber: Emel Benli / Ankara

1969 yılında alüminyum profil üretimine başlayan Nakış Metal, deniz aşrı ülkelere yol alarak; sınırlarını genişletmeye ve kalitesinden ödün vermeden üretimine devam ediyor. Türkiye’nin alüminyum profil ayağında, ciddi anlamda yükünü üstlenen ve yılda 7.500 tonun üzerinde profil üretimi yapan Nakış Metal, İstanbul’dan, tam 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Özellikle perde sektöründe 1972 yılında korniş üretimi ile başlayan hikayesine; günümüzde her çeşit perde profili üretimi ile devam ediyor. Sektörde ki yenilikleri, modern çizgileri yakalayarak bu sektörde ki öncülüğünü devam ettiriyor. Avcılar / İstanbul’da üretimini gerçekleştiren Nakış Metal,  çok geniş vizyonlara sahip olmakla birlikte; teknolojiye ve insana yatırım yapan üretici bir kimlik olmakla birlikte;  daha iyiye, daha güzele ulaşmak hedefi ile yol alıyor.

Nakış Metal, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile her hangi bir limandan dünyanın her yerine doğru ve hızlı bir şekilde ürününü sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Nakış Metal; Almanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Azerbaycan, Belçika, Bosna Hersek, Cezayir, Fas, Hollanda, İngiltere, Irak, İsrail, Kanada, Kazakistan, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Ürdün, Yunanistan gibi Dünya kıtalarına ihracat yapmaktadır.

Stor perde, zebra perde, çiftli stor, silüet perde, japon perde, katlamalı perde, plise perde, dikey perde, rüstik ve perde rayı profileri üretimi  ile perde sektörünü kalkındırmaya devam eden Nakış Metal, profillerinde kullanmış olduğu kaliteli boyanın yanı sıra, renk skalasının da genişliği ile sektörümüze %100 hitap ediyor.

Ürünlerin yüksek kalitesi, mükemmel hizmeti ile Türkiye geneline lojistiği daha da hızlandırmak üzere 5 yıldır faliyete geçirdiği Ankara Şubesinden de; Ankara içi başta olmak üzere, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu  Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz, gibi bölgelerimizin ürün sevkiyatını gerçekleştiriyor.

Sadece Ankara Şubesinde 2 kamyon ile servis yapan Nakış Metal, 5,5 ton profil ürünün siparişinde ise nakliye ücreti almamaktadır. Her anlamda müşterisini düşünen ve “Adres neresi olursa olsun 5,5 ton  ve üzeri ürün nakliyesi bizden müşterimize hediyemizdir .” diyen  Nakış Metal Ankara Şube Müdürü Sayın Murat Çokyaşar’a  gerçekleştirdiğimiz röportajda ile bizleri bilgilendirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yenilikçi ve kalite anlayışı ile tanıdığımız Nakış Metal’in Yön. Kur. Baş. Üretici Fabrikatörümüz Sayın Ali Çokyaşar ve Yön. Kur. Yard. Sayın Mehmet Çokyaşar’ın çok yönlü vizyonlarından ve üretim ağlarından siz değerli perdecilerimizi haberdar etmeye devam edeceğiz. Çokyaşar Ailesine teşekkür ediyor, kaliteli üretim ve yenilikten yana attıkları her adımı kutluyoruz.

NAKIŞ METAL SAN. TİC. A.Ş.

İstanbul Fabrika: Cihangir Mah. Ord. Prof. Dr. Ali Fuat Başgil Cad. No: 4 Avcılar / İSTANBUL

Tel: 0212 422 11 11 – Fax: 0212 422 11 10

E-posta: info@nakismetal.com

Ankara Şube: Bahçelievler Mah. Darderesi Cad. No:11 Hasanoğlan / Elmadağ / Ankara

Gsm: 0532 526 88 73 – Murat ÇOKYAŞAR


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 824371

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.