davillo tekstil

HAZAN PERDE EV TEKSTİLİ & YAŞAMKENT / ANKARA


HAZAN PERDE EV TEKSTİLİ / YAŞAMKENT / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Sisper Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Ankara’nın başarılı sistem imalatçılarından, Sisper Perde Sistemleri’nin perakendeci dostlarından olan “Hazan Perde ve Ev Tekstil Firması’nı” ziyaret ettik. Uzun yıllar devletine onurlu bir şekilde hizmet vererek resmi bir kurumdan emekli olan Sayın Nurettin Hakverdioğlu, 12 yıl önce değerli bir sektör mensubumuzun tavsiyesi üzerine, sektörümüze ilk adımını atarak Ankara’nın Çankaya’ya bağlı Yaşamkent Semti’nde “Hazan Perde ve Evtekstil Mağazasını” kurmuştur.

335 m2 alana yayılı 2 katlı mağazanın bünyesinde bir de atölye mevcut…Sisper Perde Sistemleri’nin dışında, Taç, Penelope, Lilium (Ustaoğlu),DMR, Qmash, Vıolet Art gibi Türkiye’nin önemli markaları ile yol alan ve bünyesinde hem perde hem de ev tekstili ürünleri satan meslektaşımız Sayın Nurettin Hakverdioğlu, kaliteden vazgeçmeden yol alıyor.

Ürünlerinde kaliteye önem veren Sayın Hakverdioğlu, müşterilerine sağladığı hizmetinde de kalite kaliteden yana olup; mesai arkadaşlarını da sektör birikimi olan meslektaşlarımızdan seçmiştir. Alanında oldukça deneyimli olan ve sektörde 15 yılını geride bırakan Sayın Murat Torungül, “Hazan Perde ve Ev tekstili’nin Satış Sorumlusudur. Mesleğinin son 5 yılını bu mağazaya adayan ve başarılı işlerin altına imza atan Murat Torungül, mağaza sahibi Nurettin Hakverdioğlu’nda adeta sağ kolu olmuştur.

HAZAN PERDE EV TEKSTİLİ

Nurettin HAKVERDİOĞLU

İletişim: Karina Plaza 3222 Cad. No: 29 / 17 Yaşamkent / ANKARA

Tel: 0312 217 18 13

Gsm: 0532 482 13 36

Gsm: 0505 234 50 90

E – posta: info@hazanperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 37263

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->