davillo tekstil

Davillo İle Ev Güzelliği / Koçak Mefruşat / Dikmen / Ankara

Davillo İle Ev Güzelliği / Koçak Mefruşat / Dikmen / Ankara

Davillo İle Ev Güzelliği” isimli proğramımız da bu sefer bir Davillo dostu olan Koçak Perde Ailesini ziyaret ettik. Akara’nın bir merkez ilçesi olan Çankaya’ya bağlı Dikmen Semti’nde uzun yıllardır perde ve mefruşat alanında hizmet veren Koçak Perde’nin sahibi Sayın Hüseyin Koçak’a konuk olduk.

Sevgili babası İsmail Koçak’tan bayrağı devralan Sayın Hüseyin Koçak bu sektörün yetiştirdiği çok özel kişiliklerdendir. Sorumluluk sahibi, işine aşık, işinde çok başarılı ve bütün projelerinde titizlikle iş çıkaran Hüseyin Bey, her zaman kaliteden yana olmuş ve çalıştığı toptancılarını kaliteli firmalardan seçmiştir.

Dikmen’de mağazasının dekorunu yenileyen ve 2021 sezonunda müşterilerinin karşısına yeni yüzü ile çıkan Koçak Perde, Davillo gibi yenilikçi firmaların ürünlerini satarak, kendi yenilikçi farkını ortaya koymaktadır.

Tül kumaş, fonluk kumaş ve özellikle Davillo’nun bayiliğini yaptığı Somfy Motorlu Sistemler’le perde de mimari tasarımların altına imza atan genç meslektaşımız, perde de otomosyon sisteminin bundan sonra daha yoğun kullanılacağının sinyalini verirken, kendisinin de mağaza teşhirlerinde bu sistemi sıkça kullandığını gördük.

“Babam bu sektöre tam 40 yılını verdi, bende babamdan öğrendiğim mesleğimin her geçen gün üzerine koyarak yol alıyorum, hele ki sektörün kendini yenilemesi bizi bu konuda daha da ileriye taşıyor, dolayısı ile sektörümüzden her zaman yenilik bekliyoruz.” diyen Sayın Koçak, Davillo Ailesi’nin yenilikçi tarafı ile bir Davillo dostu olarak gurur duyduğunu söyledi.

Özellikle perakende ayağında yenilikçiliğin çok daha önemli olduğunu vurguluyor, toptancılarınızdan yeniliği istemenizi önemle rica ediyoruz. Yenilikçi kimliği ile sektörümüze hizmet veren tüm üretici, toptancı ve perakendecilerimizi kutluyoruz.

KOÇAK MEFRUŞAT & HÜSEYİN KOÇAK

İletişim: Dikmen Cad. No: 376 Çankaya / ANKARA

Tel: 0312 475 27 77

Web: www.perdeciniz.net

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 972573

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.