davillo tekstil

Efor Dekoratif Perde Sistemleri / İstanbul


Efor Dekoratif Perde Sistemleri / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul Merkezli Efor Dekoratif Perde Sistemleri, sezona girerken bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği tatil etkinliği ile değerli müşterilerini moral ve motivasyon anlamında sezona hazırladı. Antalya’da gerçekleştirdiği tatilinin ardından hiç vakit kaybetmeden kolları sıvayan Efor Ailesi, sezona bomba gibi girdi.

Efor Dekoratif Perde Sistemleri Yön. Kur. Başk. Sayın Yılmaz Söyler ve Baş. Yard. Sayın Yalçın Söyler, her zaman ki enerjileri ile sezona merhaba dedi. Sektörümüzün başarılı perde sistemleri imalatçılarımızdan, tül ve fonluk toptancılarımızdan olan Efor, bu sezonda yenilikçi kimliği ile sahada yerini aldı.

Kendi markaları olan Pilisef Cam Balkon, stor, zebra, tül stor, dikey perde, jaluzi, rüstik imalatı, tül ve fonluk guruplarında ise 40 başlıktan oluşan ve 500 varyanta sahip olan Alya markasında özellikle şönül fonluklarla sezona hazırlanan Efor, yenilikçi kimliğini hiç kaybetmiyor.

Ataşehir / İstanbul’da kendilerine ait olan bünyelerinden Türkiye geneline hizmet veren Efor, deniz aşrı memleketlere de hizmet götürerek sektörümüze  ihracat ayağında gelir payı sağlamaktadır.

Aynı zamanda lojistik anlamda Efor’u  Ankara ayağında temsil eden “Efor Ankara’nın” sahibi Sayın Adem Taşoluk’ta hedefleri, sezon hazırlıkları, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Efor İstanbul’dan geri kalmıyor. İç Anadolu sahasına ürün yetiştiren “Efor Ankara” ve Efor İstanbul Ailesine başarılarının devamını diliyor yenilikçi kimliklerini ve kalitelerini her zaman görmek istiyoruz.

EFOR DEKORATİF PERDE SİSTEMLERİ

İletişim: Barbaros Mah. Evren Cad. Apaydın Sk. No: 6 / Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 470 59 00

Ankara Şube: Efor Grup Perde Sistemleri

İletişim: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No: 4 / A- Gülveren / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 353 00 46 -47

www.eforperde.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 908875

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.