davillo tekstil

Vinaldi’den Haberler...


Vinaldi’den Haberler

Perde ve Ev Tekstil Sektörü’nün taçsız kralı Kemal Ulusal yenilik, yenilik diyor…Ve yeniliğe doymuyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Ticarette 56 yılını, perde ve ev tekstil sektöründe ise 38 yılını geride bırakan taçsız kralı siz değerli sektör mensupları için ziyaret ettik. İstanbul’un Güneşli Semti’nde, 8200 m2 alanda, 9 katlı bünyesinde Türkiye ve Dünya geneline perde ve ev tekstil ürünü satan Ulusal Tekstil Yön. Kur. Başkanı Sayın Kemal Ulusal, başarısını ve üstün performansını işine duyduğu sevgiye bağlıyor.

“Çalışmayı kendimize düstür edinerek bu noktaya geldik.” diyen Sayın Ulusal,  İlk ticaretinin temelini Ankara’da atmış ve bir hamur gibi yoğurularak; tüm zamanların markası Vinaldi’yi sektörümüze kazandırmıştır. Müşteri memnuniyetini ve varlığını “yakıp yıkmadan, küstürmeden yaptığı ticaretine bağlayan üstadımız; Vinaldi nasıl Dünya markası oldu sorumuzu ise şöyle cevaplandırdı. İşinizi severek ve işinizin gerekliliğine ne lazımsa onu vererek başarıya ulaşırsınız dedi ve başarısının sırrını bu cümlelerle açıkladı.

Sektör artık moda sektörü oldu diyen sevgili büyüğümüz, sektörde ki moda hamlesine herkesin katkıda bulunması gerekli olduğunu dile getirirken ve 2021 sezonu için her zaman ki gibi bol çeşit ve tüm Vinaldi müşterilerine yetecek kadar ürün stoğunun olduğunu vurguladı. 12 bin kalem çeşidi ile yine yeni sezonda Vinaldi rüzgarı estirecek olan kral, markada güvenilirlik çok önemli dedi.

Özellikle perakendecilerimizin korkmadan mağazalarına ürün almalarını, aldıkları ürünlerin her zaman  stoklarını tutmalarını öneren Sayın Kemal Ulusal, tül perde, fonluk kumaş ve ev tekstil ayağında kalite, bol çeşit, ürün stoğu ve en önemlisi de işine duyduğu aşkla; yeni sezonda müşterilerini ağırlamaya başladı.

Sektörümüzün en başarılı isimlerinden olan Sayın Kemal Ulusal’a sektörümüzün kalkınmasına çok büyük katkılarda bulunmasından dolayı teşekkür ediyor ve kendisini yeni nesile örnek teşkil ediyoruz.

ULUSAL TEKSTİL – VİNALDİ

İletişim: 15 Temmuz Mah. Cami Yolu Cad. No: 71 / Güneşli / Bağcılar / İSTANBUL

Tel: 444 4 857

Ankara Şube: Şenkal Sk. No: 3 / B / Siteler / ANKARA

Tel: 0312 353 10 41


Yorumlar

 • Mustafa yücetürk
  Mustafa yücetürk

  KEMAL ULUSAL güven istikrar vefanın ADIDIR herşey gönlünce olsun KARDEŞİM

  18 Nisan 2021 11:52
 • Esat erdogan yıldız
  Esat erdogan yıldız

  KEMAL ULUSAL Vefakar çalışkan sadık ve bu işin piri canımız cigerimizdir

  19 Nisan 2021 08:40

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 106509

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.