davillo tekstil

Essentia Bu Sezonun Markası Olacak…


Essentia Bu Sezonun Markası Olacak…

Haber: Emel Benli & Konya

Essentia markası ile çıkışını sürdüren genç işadamımız Sayın Mustafa Ceylan, perde sektörüne katkılarda bulunmaya devam ediyor. Sahibi olduğu Ceyteks Toptan Perde’yi markalaştırma yolunda bıkıp usanmadan ilerliyor. Mesleğine olan aşkı, sektör tecrübesi ve azmi Sayın Ceylana cesaret veriyor.

Bir Konya firması olan Ceyteks’in  geniş müşteri kitlesi ve özellikle Eğe Bölgesi’nde ki yoğunluğu, bünyesinde kendisini temsil eden Bölge Sorumlularının işini iyi yapması ve Ceyteks’e duydukları sorumluluktan ileri gelmektedir. Bu bağlamda özellikle  Ceyteks’in Eğe Bölge Sorumlusu Sayın Burcu Mangırlı’yı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Yüksek performans gösterdiği bölgesinde sevilmesi ve firmasına duyulan saygı, işini ne kadar iyi yaptığının bir göstergesidir.  Doğa tablolarında sıkça rastladığımız manzaranın göle yansımasının iz düşümü gibi Sayın Mangırlı’nında başarısı, adeta etrafına yansımaktadır.   

Her biri alanında usta kadrosu ve Sayın Mustafa Ceylan’ın güler yüzü Ceyteks’in adeta bonusudur.  Başarılı iş adamımız Sayın Ceylan, bu yıl tarzına yenilikler eklemiş ve güçlü bir arge süreci ile siz değerli müşterilerine en iyiyi sunabilmek için yine kolları sıvamıştır. Özellikle havuz ürünlerinde ve Essentia markasına yeni başlıklar eklemiştir. Çözüm odaklı olan meslektaşımız, geri hizmeti ve hızlı lojistiği ile firmasına fark katmıştır. Bu sezon özellikle fonluk guruplarda farklılığı yakalayan Sayın Mustafa Ceylan, müşteri portföyünü genişleterek; toptan kapasitesinin stoklarına daha çok yer vermiştir.

Ürün setlerine özel showroomlar ve vip odaları hazırlayan Mustafa Bey, müşterilerine doğru hizmeti sunabilmek için bünyesinde ki hizmet anlayışını geliştirmiş ve satış stratejisine yeni bir boyut kazandırmıştır. Perde Sektörü’nde işini en iyi yapanlardan biri olan Mustafa Ceylan, yeni sezonda siz değerli iş ortaklarına ve tüm sektör emekçilerine hayırlı işler dileyerek, içten ve güzel temennilerde bulunmuştur.

Bir İç Anadolu Kaplanı’nın hikayesine, kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ve siz değerli sektör mensuplarını Ceyteks hakkında bilgilendirmeye gayret göstereceğiz.

Ceyteks Tekstil ( Essentia )

Mustafa Ceylan

İletişim: Horozluhan Mah. Demirlen Sk. No: 40 / Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 237 60 53

Gsm: 0532 778 08 13- Mustafa Ceylan

Sipariş Hattı: 0539 792 60 60

Web: www.ceytekstekstil.com

E- posta: ceyteks_mefrusat@hotmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 814167

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.