davillo tekstil

Kalitenin Adı Re- Ya Mekanik Perde Sistemleri / Konya


Kalitenin Adı Re- Ya Mekanik Perde Sistemleri / Konya

Haber: Emel Benli & KONYA

Re –Ya Mekanik Perde Sistemleri bir Konya firmasıdır. 30 yıllık sektör tecrübelerinin son 6 yılını kendi firmalarında hayata geçiren Sayın Mevlüd Önses ve Sayın Hasan Hüseyin Zünbül, Re – Ya Mekanik Perde Sistemleri’nin kurucularıdır.

“Mağazalarınıza değer katan “adres Re Ya Mekanik Perde Sistemleri imalatçısıdır. Zebra ve stor çeşitleri, kendi markaları olan Plise Perde çeşitleri, dikey perde çeşitleri, jaluzi çeşitleri, rüstik grupları, tül stor serisi, baskı zebra çeşitleri, lazer kesim modelleri ile Türkiye genelinde ki siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Re Ya, aynı zamanda toptan perde aksesuarlarında, braçol, sarkıt, boncuk, püskül, renso gibi diğer aksesuar çeşitlerinide bünyesinde bulunduran sektörün çok değerli  bir imalatçı bir firmasıdır.

Ürün çeşitlerinde; Zebra 180, Stor 60, Dikey Perde 45, Plise Perde 62, Tül Stor 65, Baskı Zebra 60, Lazer Kesim 9, Rustik Grupları 9 ve Jaluzi Çeşitleri 2 varyanttan oluşmaktadır. Böylece bol çeşitli bir Re Ya ile karşı karşıyayız. Bol stoklu güçlü firmamız, lojistik anlamda da en hızlı ve düzenli firmalarımızdandır.

Konya’nın bir merkez ilçesi olan Selçuklu’dan hizmet veren Re - Ya, bünyesinde çeşitli mekanik perde imalathaneleri bulundururken, aynı zamanda bir de tül dikey atölyesine ve kesim makinesine sahiptir. Son teknoloji ile oluşturulan atölyeler de her biri alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Re Ya Mekanik Perde Sistemleri, branşında en verimli firmalarımızdandır.

Kalitesi tartışılmayan Re- Ya Mekanik Perde Sistemleri, yenilikçi kimliği ile her zaman çözüm odaklı ve fiyat istikrarını koruyan bir firmanın yanı sıra “hal dili gönül şivesi” ile gönüllere ayrı ayrı inmiştir. Bu ayrıcalığın sebebi sadece ürün çeşitliliği değil; esnaflığın en büyük hilesi olan dürüstlükleridir. Sayın Önses’i ve Sayın Zünbül’ü değerli kılan sadece bu özellikleri değil; dostları tarafından çok seviliyor olmaları, tecrübeleri, güzel ticaretleri ve en önemli özellikleri ise; işlerine olan sonsuz saygılarıdır.

Re- Ya Ailesinin başarısını kutluyor, sektörümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

RE-YA MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ

Mevlüd ÖNSES & H. Hüseyin ZÜNBÜL

İmalathane İletişim:

Horozluhan Mah. Demirlenk Sk. No:38 / Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 220 00 89

Gsm: 0533 373 95 93 – Mevlüd Önses

Gsm: 0535 868 62 89 – Hüseyin Zünbül

E- posta: re-yazebra@hotmail.com

Web: www.reyamekanikperdesistemleri.com

Toptan Aksesuar İletişim:

Toptan Manifaturacılar Çarşısı Kazım Ayvaz Sk. No:133 / KONYA

Gsm: 0555 890 14 90 – Ramazan AK

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 205120

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->