davillo tekstil

SOLAK MAKİNE / KONYA


SOLAK MAKİNE TEKSTİL / KONYA

Haber: Emel Benli & KONYA

Bir Konya Firması olan Solak Makine, 2003 yılında, 17 yıl önce çıktığı yolculuğunda kalitesinden hiç ödün vermeden yol almış, bir tekstil makineleri ve yedek parça satıcısıdır. Konya’nın Selçuklu Semti Manifaturacılar Sitesin’den tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Sayın Ramazan Solak’a ait olan bu firma, sanayi ve ev tipi olmak üzere her türlü sıfır model ve ikinci el makinelerin alım ve satımını gerçekleştirmektedir. Makinelerin yanı sıra buharlı ve kazanlı sanayi ütülerinin de satışını yapmaktadır. Türkiye’nin her şehrine satışı olan Solak Makine, uygun fiyat istikrarı ile siz değerli tekstilci atölyecilerimizin hizmetindedir.

Bilgisayarlı son sistem sanayi tipi makineler, konfeksiyon atölyelerine uygun sanayi tipi dikiş ve nakış makineleri, ev tipi nakış ve piko makineleri, sanayi ve ev tipi ovarlok makineleri, saya yani ayakkabı, çanta ve deri makineleri, her türlü yedek parça, terzi malzemeleri, iğne, aksesuar ve sarf malzemelerini bulabileceğiniz ve lojistik anlamda sıkıntı yaşamayacağınız Solak Makine, satış sonrası da hizmet sağlayan önemli bir firmamızdır.

Jukı, Brother, Joze, Jack, Typıcal, Siruba, Pfaff, Singer, Bernına dikiş makineleri Silter ve Hasel ütüleri  gibi dünya markalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Siz değerli atölyecilerimiz ve tekstilcilerimizin hizmetinde olan Solak Makine, geri hizmet diye adlandırdığımız satış sonrası hizmeti ile sizlerin sorunlarını çözecek, sizi yarı yolda bırakmayacak garanti kapsamlı bir firma olmakla da kalmayıp; bu konuda pazar darlığı yaşayan ustalarımıza rahatlık sunan bir firmadır.

Artık şunu çok iyi biliyoruz ki, tekstil vazgeçilemeyen bir sektördür, tıpkı tarım ve turizm gibi… Dolayısı ile gelişen teknoloji sayesinde şuanda istediğimiz marka sanayi ve ev tipi markalara ulaşım kolaylaştı. Sektöründe belli bir pazara sahip olan tekstil makineleri alım ve satıcılarımız, pazarını daha da genişletmek adına önemli markalara bünyelerinde yer verirken; unuttukları ve ihmal ettikleri geri hizmet anlayışı onlara konjektör anlamında istikrarsızlık sağlamaktadır. İstikrar sadece fiyat politikası anlamında değil, konjektörün rutin ya da daha yüksek düzeyde olması için geri hizmet anlamında daha büyük yer teşkil etmektedir. Bu anlamda sizin ve firmanızın üretim ayağında rahat edebilmesi için kurumsal tedarikçilerle yol almanız gerekmektedir.

Öyleyse adres Solak Makine…

SOLAK MAKİNE TEKSTİL & RAMAZAN SOLAK

İletişim: Musalla Mah. Bayırözü Sk. No: 32 Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 237 90 93

Gsm: 0533 653 10 50

E-posta: solaktekstil@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 714084

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.