davillo tekstil

Royalde Home Başarıya Doymuyor...

Royalde Home Başarıya Doymuyor..

Haber: Emel Benli & Kayseri

Son yılların en başarılı sistem perde imalatçılarından biri olan Kayseri Merkezli Royalde Grubun bir kolu olan Royalde Home, başarıya doymuyor. 2021 yılı ilk sezonuna en trend ve en güncel sistem perdeleri ile giren Royalde Home, büyümeye devam ediyor.

Geçmiş yıllarda ki kapasitesini % yüz artıran Royalde, Dünya’ca ünlü Plicell’in en güçlü bayisi olmakla kalmıyor, yeni başlatmış olduğu “Plicell Corner” girişimlerine devam ediyor. Çiçeği burnunda olan bu proje, şimdiden 70 küsür Royalde Bayisi’nde yerini alırken; Türkiye’nin ilk Plicell Corner Bayisi; Royalde Hom’un çok değerli bir dostu olan Kayseri’nin Develi İlçesi’nde bulunan Elit Perde oldu. Bu proje Royalde müşterileri tarafından çok hızlı bir şekilde talep görürken; Royalde bu konuda seçici olmaya özen gösteriyor. Çünkü bir Dünya markası olan Picell’İ taşımak itina ister, bu konuda projenin hakkını fazlası ile veren ve üstün başarı sağlayan Royalde Home Yön. Kur. Başkanı Sayın Orhan Çağatay’ı kutluyor, kendisine ve mesai arkadaşlarına başarılar diliyoruz.

Plicell ürünlerinde  14 mm’lik modelde 61 varyant, 20 mm’lik modelde 105 varyant, Zebra Vip’te 80 varyant, Stor Vip’te 75 varyant, Dikey Tül’ün yeni kolleksiyonunda 434 renk ve varyant, stor guruplarında lazer kesim ve desen gibi sezonun ürün ve kolleksiyonlarında ise tüm zamanlara meydan okuyan Royalde; hayallerini yaşam alanlarına taşıyor.

Royalde; Ürün kalitesi, ürün stoku, fiyat istikrarı, çalışma performansı, müşteri memnuniyeti ve istihdam anlamında sektörün en yüksek dinamizmi olan bir firma olma özelliğini ise kulvarda kimseye kaptırmıyor. Sektörün gelişimine katkı Royalde, vizyonlarını güçlendirmeye devam ediyor.

Royalde’nin yeni projeleri arasında Ahşap Jaluzi’de yerini alırken; pazara sürümünün ise birkaç ayı bulacağını belirten Sayın Orhan Çağatay, 20 -24 Eylül ayında gerçekleşecek olan Ev Tekstil Fuarı hazırlıklarını da tamamlamış durumda. Antalya’da geleneksel hale getirdiği Bayi Tatili Toplantısı’nında tarihini kesinleştirmekle birlikte, 4 ve 7 Kasım 2021 tarihleri arasında  son baharda yine bir performansla müşterilerinin yüzünü güldürecek.

Royalde Home Ailesini takip edin kazanan siz olun…


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 594437

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.