davillo tekstil

Via Perland Perde Keçiören'de Açıldı.

Via Perland Perde Keçiören'de Açıldı.

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Sisper Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Perde ve Ev Tekstil Sektörü’ne tam 35 yıl hizmet veren değerli meslektaşımız Mustafa Bekar, yol arkadaşlarını da bir araya getirerek niyetlerini icraata döktüler ve ilk mağazalarını Ankara’nın bir merkez ilçesi olan Keçiören Kızlarpınarı Caddesinde açtılar.

Konseptti perde ve ev tekstilinden oluşan “Via Perland Perde Çeyiz’in” diğer ortakları ise sevgili meslektaşlarımız  Fatih Taşoğlu ve Ali Dede çok değerli meslektaşlarımız olup; Fatih Taşoğlu  uzun yıllarını perde sektörüne vermiş atölye ayağında tecrübeli bir perde dikim ustamızdır.

Sağlam bir sektör birikiminin ardından açılan bu güzel mağaza, 2 Nisan Cuma günü 2021 tarihinde çok değerli siyasetçilerimizin protokolluğunda; Keçiören halkı ile birlikte büyük coşku ile açılmış ve tüm güzel dileklerle açılış kurdelası kesilmiştir.

Akparti 24. 25 ve 26.Dönem Çorum Milletvekili Sayın Salim Uslu’nun, Eski Bitlis Valisi Sayın Orhan Öztürk’ün, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok’un, Keçiören Emekli Müftüsü Sayın Nurettin İçözel’in, Gazi Ünüversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Emekli Prof. Dr Kitap Yazarımız Sayın Orhan Arslan’ın, Keçiören İşadamları Derneği Başkanı Sayın Sait Kaymaz’ın, İskilipliler İşadaları Derneği Başkanı Sayın Salih Şerbetçi’nin ve sayamayacağımız kadar kıymetli işadamlarımızın, perdeci perakendeci ve toptancı meslektaşlarımızın katılımları ile açılan “Via Perland Perde Çeyiz Mağazası” Keçiörene ve Ankara halkına hayırlar getirmesi dileği ile biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’de”   bir Ankara firması olan Sisper Perde Sistemleri’nin  katkıları ile bu güzel girişimde yerimizi aldık.

Perde sistemlerinin yeni yüzü Sisper Perde Sistemleri’nin sponsorluğunda sesimizi duyurduğumuz bu güzel mağazanın açılışında Via Perland Ailesini yalnız bırakmayan Sisper Perde Sistemleri’nin sevgili ortaklarından Sayın Sultan Kandemir’e ve Sayın Burçak Tecimer’e katkıları için çok teşekkür ediyor ve başka başka Sisper Projelerinde sizlerle birlikte olmayı planlıyoruz.

Via Perland Perde Çeyiz’in” çok değerli ortakları Sayın Mustafa Bekar’a, Sayın Fatih Taşoğlu’na, Sayın Ali Dede’ye, bu üç değerli meslektaşlarımızın arkalarında dağ gibi duran ailelerine ve mesai arkadaşlarına başarılarının devamını diliyor, hayırlara vesile olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz. Yolun açık olsun Via Perland…

VİA PERLAND PERDE ÇEYİZ

İletişim: Kızlarpınarı Cad. No: 158 / Keçiören / ANKARA

Tel: 0312 355 55 11

Gsm: 0546 792 67 58 – Mustafa BEKAR

Gsm:  0536 506 06 41 – Fatih TAŞOĞLU

Gsm: 0543 243 55 74 – Ali DEDE

Web: www.viaperlandperde.com


Via Perland Perde Açılışı / Salim Uslu / Orhan Öztürk Röportajı


Via Perland Perde Çeyiz Açılış Töreni / Keçiören / Ankara


VİA PERLAND PERDE AÇILIŞI / GAZİ ÜNÜVERSİTESİ EMEKLİ REKTÖR YARDIMCISI ORHAN ARSLAN


Via Perland Perde Açılışı / Mustafa Bekar / Sultan Kandemir


VİA PERLAND PERDE AÇILIŞI / KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK


VİA PERLAND PERDE /KEÇİÖREN / FİRMA SAHİBLERİ KAPANIŞ RÖPORTAJI

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 879704

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.