davillo tekstil

Muteks Diyarbakır Perdeciler'le Canlı Yayında Buluştu.


Muteks Ailesi Diyarbakırlı Perdeciler'le Mitannia Otel'de bir Canlı Yayın'da Buluştu.

Haber: Emel Benli & Diyarbakır

Bir Ankara firması olan Muteks, yeniliklere doymuyor. 2021 yılı sezonuna argesi sağlam yapılmış şık tasarımıyla göz dolduran rustik çeşitleri ile iddialı giren Muteks; planları arasında müşteri ziyareti projesi başlattı. İlk durağı Maraş, Gaziantep ve Urfa olan Muteks Ailesi'nin bu sefer ki durağı Diyarbakır oldu, Muteks Diyarbakırlı müşterileri ile Mitannia Otel’de buluştu. Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde müşteri portföyü anlamında güçlü olan Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer,  yeni sezonun ürün kreasyonu hakkında bilgilendirici bir iştişarenin altına imza atarken; dostlarının dert ve sıkıntılarını dinledi. 

 Sayın Murat Tuncer’i ve Muteks Genel Koordinatörü Sayın Zeynep Tek’i yalnız bırakmayan Diyarbakırlı perdeciler, sektöre dair sıkıntılarını bu toplantıda dile getirirken; Muteks’den , yenilikçilik, performans ve fiyat istikrarı anlamında memnuniyetlerini de paylaştılar. Dostları için çok şey yapmak isteyen Sayın Tuncer ise, sektörümüzün gözü önünde gerçekleştirdiği canlı yayınla, şeffaf bir şekilde sektörün yeniden yapılandırılma yolunda ki görüşlerini açık bir dille paylaştı. Bu sezon sık sık müşteri ziyaretinde bulunarak, bünyesinde ki her türlü yeniliğini bizzat paylaşacağını ve müşteri ziyareti projesinin kendisi ve dostları açısından ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Sayın Tuncer, ikinci durağının Urfa olduğunu söyledi.    

Sevgili Diyarbakırlılar ise, Muteks Ailesi ile dostluklarının pekiştiğini ve artık Sayın Murat Tuncer’i aileden biri olarak gördüklerini dile getirdiler. Murat Tuncer’in yeni sezona girerken dostlarını ziyaretinden oldukça memnun kalan Diyarbakırlı perdeciler, sezon öncesi bu ziyaret ile moral ve motivasyonlarını yükseltmiş oldular. Gerçekten böyle bir ziyarete ihtiyaç duyan Dıyarbakırlı perdecilerimiz, yeni sezonda tüm Türkiye genelinde ki meslektaşlarına başarılar dilediler. 

Bu motivasyonu, siz değerli Perde Satıcıları Takipçilerine Diyarbakır’dan facebook üzerinden  gerçekleştirdiğimiz bir canlı yayın ile  paylaşmak istedik.

Muteks Ailesi ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımızda bir sonraki durağımız Urfa olacak. 10 Nisan 2021 Cumartesi akşamı Urfa’da görüşmek dileği ile…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 413995

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.