davillo tekstil

Ercanlı Tekstil Müşterileri Pamukkale Adempira Hotel'de Buluştu. ( 2 . Gün )


Ercanlı Tekstil Müşterileri Pamukkale Adempira Hotel'de Buluştu. 
( 2 . Gün )

Haber: Emel Benli & Denizli

Denizli merkezli Ercanlı Tekstil’in bu yıl ikincisini düzenlediği bahar etkinliğinin ikinci gününü tamamlamış bulunmaktayız. Yüksek performanslı ve bol satışlı geçen etkinlikte satıcının ve alıcının yüzünün güldüğü her iki tarafında çok çok memnun kaldığı bir etkinliğin ikinci gününden özetleri şöyle sıralayabiliriz.

Sabahın erken saatlerinde Ercanlı’nın bünyesinde birer ikişer yerini almaya başlayan perdecilerimiz, yılın en trend tül ve fonluklarını, havuz ürünlerini ve manifatura çeşitlerini seçerek gerek kendi araçlarına gerekse ambarlara vererek; günün en karlı tarafı oldular. Etkinliğe yakışır şekilde ciddi indirimlere giden Ercanlı özellikle Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgelerinden dostlarını ağırlarken; onlarla birebir ilgilenmeleri özellikle Ercanlı’nın Bölge Sorumlularından Murat Zorlu’nun ve Mehmet Özker’in gösterdikleri büyük çaba, ilgi ve alaka takdire şayan bir performanstı… Ailece gelen Ercanlı müşterileri, Ercanlı’nın bünyesinde gerek ikramlardan gerekse diğer hizmetlerden yararlanarak rahat bir alış – veriş gerçekleştirmenin keyfine vardılar.

Akşam saatlerine doğru ise alış – verişi biten perdeci ve manifaturacılarımız, Denizli’nin bir turizm ilçesi olan Pamukkale’de bulunan Adempira Hotel’de 5 yıldızlı bir termal keyfi ile karşılaştılar. Ailece güzel bir günün altına imza atan Ercanlı Dostları, Ercanlı'nın geleneksel hale getirdiği bu etkinlikten son derece memnun kaldılar.

Gıyabında Ercanlı Yön. Kur. Başkanı Sayın Ünal Ercanlı’ya ve Yön. Kur. Baş. Yardımcısı Sayın Mehmet Ercanlı’ya bu güzel etkinlik için teşekkür eden perdecilerimiz; etkinliğin tekrarını isterlerken; sık sık tekrarlanması konusunda da taleplerde bulundular. 

Akşam yemeğinden sonra lobide toplanan perdecilerimiz, biz Perde Satıcıları Haber Portalı’nın objektifleri aracılığı ile güzel mesajlarda bulunarak; gönül dili, hal şivesi ile duygularını dile getirdiler.

Ne demişti Mevlana Celaleddin-i Rum –i; “Kapımızdan İçeri; Kapımızda Duran Değil, Gönlümüzü Çalan Girsin” gönül çalan dostlarla tekrar beraber olmak dileği ile…

Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Mendoz Tekstil / Fethiye


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Sümer Manifatura / Afyon / Sandıklı


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Tuğra Perde / Aydın


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Daybrenk Perde  / Salihli


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Müşteri Röportajları / Denizli

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 715209

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->