davillo tekstil

Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği Başladı. (1. gün )


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği Başladı. (1. gün )

Haber: Emel Benli & Denizli

Tüm Türkiye’ye ürün gönderen perde ve manifatura toptancısı, Ege’nin en büyük firmalarından biri olan Ercanlı Tekstil; geleneksel hale getirdiği etkinliğinin ikincisinin startını bu gün verdi.

Tarihler 19 Mart 2021’i gösterirken özellikle Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgelerinden perdeci dostlarını ağırlayan Ercanlı; zengin ürün çeşitliliği ve ürün etiketlerinde % 40’lara varan indirimleri ile günün firması oldu.

ERC Platium ile yükselişine devam eden fiyat istikrarı ve kalitesi ile en uzun soluklu müşteri pörtföyüne sahip olan Ercanlı; Taç, Harput, Premier, Karesi ve Özdilek gibi Dünya markaları ile yürüyor…

ERC Platium’da 150 başlık, 500’ün üzerinde varyantı, her ayrı varyantın stoğu, renk skalası ile perde ve fonluk guruplarında ve manifatura çeşitlerinde baştan aşağı indirime giden Ercanlı Tekstil, indirim etkinliğini 11 Nisana kadar devam ettirecek. Pandemi dolayısı ile etkinliğini uzatma kararı alan Ercanlı, indirim kampanyası ile sektöre can suyu olacak ve iş ortaklarına sezonun açıldığı şu günlerde nefes aldıracaktır.

Pamukkale’de bulunan Adempira Termal Hotel’de gelen misafirlerini ağırlayan Ercanlı Tekstil, bu etkinlik ile sezonu başlatmış oldu. Siz değerli sektör mensuplarımız  bu etkinlikten yararlanmak isterseniz Ercanlı’nın kapıları sonuna kadar sizlere açık. Gelin Ercanlı Ailesi ile tanışın, alış - veriş şartı olmaksızın ağırlanın ve onlarla tanışmanın mutluluğunu yaşayın…


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Görgülü Perde / Isparta


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Beyaz Life Perde / Nazilli


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Yarımağ Tekstil / Mustafa Türköz / Milas


Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği / Tuğba Perde / Isparta


ERCANLI TEKSTİL 2021 ETKİNLİĞİ / MÜŞTERİ RÖPORTAJLARI / ADEMPİRA HOTEL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 658337

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->