davillo tekstil

Davillo İle Ev Güzelliği / BMS Tuğra Alışveriş Merkezi / Ankara


Davillo İle Ev Güzelliği / BMS Tuğra Alışveriş Merkezi / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’nın en büyük toptancılarından biri olan Davillo’nun Satış Noktası  olan BMS Tuğra Alış Veriş Merkezi’ni sizler için ziyaret ettik. Ankara’nın merkez ilçelerinden Pursaklar Sarayköy’de bulunan BMS Tuğra Alış Veriş Merkezi, 40 yılını perde sektörüne veren Sayın Fehmi Eken’ayit olup;  Ankara’nın tüm bölgelerine perakende ayağında hizmet vermektedir.

2 katlı, 400m2 alanda züccaciye, halı, elektronik küçük ev aletleri, hediyelik eşyalar ve perde bölümüne sahip olan mağaza, aynı zamanda bir Davillo Satış Noktası’dır. Ayrıca bünyesinde Davillo Corner Köşesi’ne de sahiptir. Davillo’nun tüm tül perde, fonluk kumaş ve sistem perdelerine ev sahipliği yapan Tuğra Alışveriş Merkezi, Sarayköy'lü hanımların en çok tercih ettiği mağazalardan biridir.

Sayın Fehmi Eken’in sevgili oğlu Burak Eken’i ve Mağaza Sorumlusu Sinan Bıyık’ı tanımanın mutluluğu içerisinde bu güzel mağazadan bilgiler aldık. Neredeyse ömrünü perde sektörüne adayan Sayın Fehmi Eken’in kendisi gibi yetiştirdiği oğlu Burak Bey’in  sektör bilgisi, mağazaya hakimiyeti,  BMS Tuğra AVM’yi daha güzel yerlere taşıma gayreti içerisinde olması, aynı zamanda üniversite tahsilini devam ettirmesi örnek bir davranış ve bir azmin hikayesidir.

Mağaza Sorumlusu Sinan Bıyık’ında ilk hocası olan Fehmi Eken’in yolundan gitmesi ve öğrendiklerini uygulaması, kendisine emanet edilen bu mağazayı hep ileriye taşıma gayreti;  aileden bir olma hissinden kaynaklı olup; özel bir gönül bağının sağlamlığıdır.

Teşekkürler Davillo, bu güzel aileyi bizimle tanıştırdığın için…

BMS TUĞRA  ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Fehmi Eken

İletişim: Cumhuriyet Mah. Ş. Ahmet Edem Cad. No: 5 / B – Sarayköy / Pursaklar / Ankara

Tel: 0312 393 0 466

Gsm: 0532 674 72 33

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 630554

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.