davillo tekstil

Bereket Life Tekstil, 2021 yılının ilk etkinlik startını verdi…

Bereket Life Tekstil, 2021 yılının ilk etkinlik startını verdi…

Haber: Emel Benli / Gaziantep

Güney Doğu Anadolu’nun en güçlü toptancılarından biri olan Bereket Life Tekstil, 2021 yılının bahar etkinliği startını 8 Mart 2021 tarihinde verecek. 11 Mart 2021 tarihinde son bulacak etkinlikte kaliteyi ucuza satacak olan Bereket Life, “Ucuzu ucuza herkes satar, kaliteli ürünü ucuza yalnızca Bereket Life satar” sloganı ile Güney Doğunun bu yıl, en büyük etkinliğinin altına imza atacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda, siz değerli dostlarını aralarında görmek isteyen Bereket Life, kendi markaları olan 300 başlıktan oluşan Padişah Concept ürünleri, tül ve fonluk kumaşlar, havuz ürünleri, stor, zebra ve sistem perde aksesuarları ile karşınızda olacak ve en trend ürünler ile sizleri karşılayacak.

Her biri alanında uzman kadrosu ile hazırlıklarını tamamlayan Bereket Life Tekstil, Yön. Kur. Başkanı Sayın Mehmet Doğan, “inanılmaz sürpriz indirimleri siz kıymetli iş ortaklarımız için düzenledik, amacımız; 2021 yılı ilk yarı sezonunda sektörümüze can suyu olmak.” Diyerek etkinlik amacını en sade dil ile anlattı.

Padişah Consept’in yanı sıra Taç, Vinaldi gibi Dünya’ca ünlü markalarında havuz ürünlerini yine en uygun fiyat etiketi ile görücüye çıkarak olan Bereket Life, adı gibi mağazalarınıza bereket getirecek. Peşin ve vadeli satışları ile en güncel ürünleri bu etkinlikte sizlere sunacak. Sizde en iyiyi en ucuza almak ve sezona karlı girmek istiyorsanız, erken davranın ve alırken kazananlardan olun…Bereket Life rahatlığını sizde yaşayın.

BEREKET LİFE

Tarih: 8-9-10-11 Mart 2021
İletişim: Kocaoğlan Mah. Mehdi Efendi Sk. No:22/A Şahinbey / Gaziantep
Tel: 0(342) 231 67 61


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 122659

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.