davillo tekstil

Ekin Borde İzmit’te Bir Merkez Atölye Projesi ile Karşınızda.


Ekin Borde İzmit’te Bir Merkez Atölye Projesi ile Karşınızda.

Haber: Emel Benli & İzmit

Bir Bursa Firması olan Ekin Brode, İzmit’te kendisine ait olan 3 katlı, 2600 m2 alana hakim olan yeni mağazasına taşındı. Yeni aldığı dokuma makineleri ile Bursa’da üretimine devam eden Ekin Brode, İzmit’te de tasarım, arge, atölye ve  ürün stoklarının hizmetini gerçekleştirmektedir. Her yıl daha da büyüyen Ekin Brode, Bursa ve İzmit arasında bölünerek siz değerli iş ortaklarına daha rahat hizmet verebilmek için böyle bir karar almış ve bu karar ile ar – ge konusuna daha geniş bir alan sağlamıştır.

Türkiye’ye mal olmuş firmalarımızdan biri olan Ekin Brode Yön. Kur. Başkanı aynı zamanda genç iş insanımız Sayın Emrah Ekin, çok farklı projelerle İzmit’e gelmiş ve  gelir gelmez projelerini hayata geçirmiştir. Genç, dinamik, araştırma ve geliştirme kadrosu ile kolları sıvayan Emrah Ekin, bünyesinde bir  “Merkez Atölye” oluşturarak; Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet verdiği bayilerinin; atölye ayağına çözümler getirmiştir. Sayın Ekin, Modell ve Pera Kartela Setleri’nin kesim olarak, müşteriye göndermeden önce dikimini de gerçekleştirerek taktire şayan bir hizmet ağı kurmuştur.

Şimdilik 150 noktaya vitrin yada müşteri siparişi bazında, dikiş hizmeti sunacak olan Emrah Bey, Türkiye’nin ünlü dikim ustalarından biri olan değerli Hocamız Şevket Karatan’ı bu iş ile görevlendirmiş ve arge sorumluluğunu kıymetli hocamıza vermiştir. Şefket Karatan Hocamız ile gönül birliğine giden genç iş adamımız; hedef kitlesini oluşturduktan sonra, hizmet içeriği ile ilgili tüm detayları masaya yatırarak Türkiye’de en gelişmiş boyutu ile perde hizmetini verme kararı almıştır.

Üretim ayağından, Arge ayağına, pazarlama ayağından, lojistik hizmetine, ürün stok depolarından, dikim detaylarına, ürün aşamalarından, paketleme ve kalite kontrol ayağına kadar en kaliteli hizmet seviyesini sağlamıştır. Hizmet seviyesini fuar tadında  olanüstü bir şhowroomla da taçlandırmış ve adeta bir şölen havasında olan şhowroomunu, Sayın Karatan’a emanet etmiştir. En iyi hizmeti verebilmek için kurulan bu atölye ve şhowroom sizlere  Ekin Brode farkı yaşatacak ve böylelikle amacına ulaşmış olacaktır. Ayrıca müşterilerine bu hizmet ile dikim ve kombin konusunda çok çok büyük fayda sağlayacaktır.

Atölyenin kuruluş nedenini ve arge aşamalarını bizlere bir röportaj ile çok net bir şekilde anlatan Sevgili Hocamız Şefket Karatan, kariyerinin altın günlerini bundan böyle Ekin Brode çatısı altında sürdürecektir. Yine meslek tecrübelerini siz değerli perakendecilerimize vereceği hizmet ile paylaşacaktır. İlk vitrinini Pınarlar Perde’ye, ikinci vitrinini ise Adana’da bulunan Mabella’ya diken Sayın Karatan Modell ve Pera kartela Setleri’nin de artık arge boyutunda ustalığını sergileyerek hiç kimsede olmayan kreasyonların altına imza atacaktır.

Ekin Brode gibi büyük firmalarımızın bu tür projeler geliştirmesi sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacaktır. Bu anlamda ilklerin altına imza atan Ekin Brode Pazarlama Müdürü Sayın Emre Emektar gibi çok güçlü isimlerle yol almanın ayrıcalığını da yaşamaktadır. Türkiye’nin Dünyaca tanınan marka bir firmasında yeterliğini sağlayan Sayın Emre Emektar, iki yıldır da Ekin Brode Ailesi’ne katılarak kariyer basamaklarını tamamlamıştır. Kariyerinin tepe noktası olan Ekin Brode’ye çok şeyler katan Emre Emektar sektörümüz tarafından bilinen en güçlü iletişime sahip bir değerimizdir. Kendisini farklı kılanda bu değerdir.

Ekin Brode Arge Sorumlusu Şefket Karatan Hoca, Ekin Brode Pazarlama Müdürü Emre Emektar’a ve Ekin Brode’nin tüm kadrosuna  yeni sezonda başarılar diliyor, böylesine güçlü bir kadro ile yol alan Ekin Brode’yi  yeni projeleri için kutluyoruz. Bizi yeniliklerle buluşturan Ekin Brode’den başka projelerde bekliyoruz…Yolun açık olsun Ekin Brode…

Ekin Brode

İletişim: Sanayi Mah. Çarşı Yapı Sitesi C Blok No:28-29 İzmit / KOCAELİ

Tel:  0262 335 09 85

E –Posta:  infoekinperde.com.tr      

Web: www.ekinperde.com.tr       Ekin Brode İzmit Röportajı / Emre Emektar ve Şevket Karatan


Ekin Brode İzmit Şhowroom ve Merkez Atölye Tanıtımı / Şevket Karatan

Ekin Brode İzmit Tanıtımı / Emre Emektar / Şevket Karatan

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 165128

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.