davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda Simge Perde / Batıkent / Ankara


Vincent’in Sponsorluğunda, Simge Perde / Batıkent / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Vincent Toptan Perdelik Tül Kumaş'ın Sponsorluğunda Yapılmıştır.

Bu günde bir başka Vincent Bayisinden merhaba dedik size… Hepinizin bildiği üzere bir Ankara firması olan Vincent ile çıktığımız yolculuğumuzun bu sefer ki durağı Ankara’nın çok değerli bir perakendecisi olan Simge Perde oldu…

Ankara’nın Batıkent Semti Kent Koop Mah. Anıt İş Merkezi’nden hizmet veren Simge Perde, sektörümüzün çok değerli mensuplarından Dilek Tekçam ve Adnan Tekçam çiftinin firmasıdır.

Tekçam Ailesi’nin temizliği, ferahlığı, şıklığı, teşhirlerinin yeniliği ve kombin dizaynı ile göz dolduran  mağazaları; 130 m2’den oluşan ve bünyesinde Vincent gibi Türkiye’ye mal olmuş ünlü firmaların ürünleri ile göz kamaştırıyor.

Uzun yıllar önce perde sektörüne atılan çiftimiz, kaliteyi; bilgileri ile harmanlayıp, Ankara’lı tüketiciye sunarken; her adımda gerçekleştirdiği işçiliğinin arkasında durarak, Simge Perde farkı ile takibine almaktadır.

Bayisi olan Vincent’in 2021 ürün kreasyonunun tamamına bünyesinde yer veren Tekçam Ailesi, Vincent ile sorun ve sıkıntı yaşamadan yol aldıklarını dile getirdiler. Aynı zamanda Vincent’in Bölge Sorumlusu Sayın Çihaner Tekçam’ın, Simge Perde’nin bir aile ferdi oluşu da Simge Perde açısından Vincent’e duyulan ayrı bir güven demektir.

Güven demek, hizmet demektir, kaliteli ürün demektir, zamanında sevkiyat demektir… Bu güveni veren Vincent  Ailesi’ne yeni sezonda hayırlı işler dileriz.

Simge Perde

Dilek & Adnan Tekçem

İletişim: Kent Koop Mah. 1865. Cad. Anıt İş merkezi A-1 Blok No: 1-B / Batıknet / Ankara

Tel: 0312 354 22 34

Gsm: 0507 679 28 48

Keçiören Şube:

Simge Perde & Mobilya

İletişim: Atapark Mah. Atapark Cad. No: 41 / A – Keçiören / Ankara

Tel: 0312 378 10 00

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 425868

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->