davillo tekstil

Muteks Yön. Kur. Başkanı Murat Tuncer Canlı Yayın Konuğumuz Olacak.

Muteks Yön. Kur. Başkanı Murat Tuncer Canlı Yayın Konuğumuz Olacak.

Haber: Emel Benli & Ankara / Özel Haber

Sevgili Perdeciler sezonumuzun açılacağı şu günlerde firmalarımız hazırlıklarını tamamladılar. Bir Ankara firması olan Muteks’ te 2021 yılı ürün kreasyonlarını her yıl olduğu gibi bu yılda kalitesinden ödün vermeden tamamladı.

Ma & via markası altında topladığı ürün başlıklarının satışını Türkiye genelinde gerçekleştirmeye başlayan Muteks, kulvar ürünlerinin ar - ge aşamasını titizlikle yürütmüş ve çalıştığı her bölge için farklı farklı ürün sıkalası oluşturmuştur. Özellikle stor ve zebra varyantlarını yılın modası olan renk ve desenlerden oluşturması, yenilikçi fikirleri ile ma & via’nın bir izdüşümü olan “güçlü ve savaşçı kraliçe’yi” simgelemesi Muteks’in özgün fikirlerinin ürünlerinde hayat bulmasıdır.

Zebralar, Storlar, Pilisem Perdeler, Ahşap Jaluziler, Japon Storlar, Lazer Kesimler, Dijital Baskılı Storlar, Broçhoollar, Rensolar, Rustikler, Montaj Aparatları, Sarkıtlar, Saçaklar, Boncuklar, Bordürler ve daha nice ürün çeşitleri ile sezona her biri alanında güçlü kadrosu ile merhaba diyen Muteks’te süprizler bitmek bilmiyor.

Sektörü tatil etkinlikleri ile tanıştıran firmalardan biri olan Muteks Ailesi biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na facebook üzerinden gerçekleştireceğimiz bir canlı yayın ile konuk olacak.  Muteks Yön. Kur. Baş. Murat Tuncer’in ve Muteks Gen. Koor. Zeynep Tek’in konuk olacağı 20 Şubat 2021 Cumartesi akşamı saat 20: 00’de gerçekleştireceğimiz canlı yayınımıza sizleri de davet ediyoruz.

Konumuz Muteks…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 366891

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.