davillo tekstil

Royalde HOME Plicell Corner Bayiliğini Kayseri'ye Açıyor.


Royalde HOME Plicell Corner Bayiliğini Kayseri'ye Açıyor.

Haber: Emel Benli / Kayseri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok yol alan perde sektörü büyümeye ve istihdam sağlamaya, iş gücünü geliştirmeye ve yenilikçi olmaya devam ediyor. Perde Sektöründe son yılların favori firması olan Royalde HOME, tüm yaşam alanlarımızda yerini aldı.  

Villalarımıza, evlerimize, ofislerimize, cam balkonlarımıza, kış bahçelerimize yeni bir boyut kazandıran Plicell markası ile kendisini geliştirmeye devam ediyor. Royalde aldığı karar ile Türkiye'nin yer yer bazı şehirlerinde bulunan perakendeci perdecilerimize “Plicell Corner Köşesi” oluşturacak. Bu oluşumdan ilkini Kayseri'nin Develi İlçesi'nde bulunan Elit Perde'de gerçekleştirecek.

Develi'ye ve Elit Perde'ye yeni bir boyut kazandıracak olan "Plicell Corner Köşesi" Plicell'in tüm ürünlerini bir arada bulunduracak. 29 Ocak 2021 Cuma günü saat 14:00'te gerçekleştirilecek açılışta; Plicell'in Ortaklarından Sayın Cenk Kemahlı , Royalde Gurup Yön. Kur. Başkanı Sayın Orhan Çağatay, Kayseri ve Develi'nin ileri gelen işadamları ve protokol yerini alırken; Elit Perde’nin Sahibi Durmuş Çal ise Türkiye’nin ilk Plicell Corner Bayisi olmanın mutluluğunu dostları ile paylaşacak.

Perde Satıcıları Haber Portalı’da bu açılışta yerini alarak, siz değerli sektör mensuplarını röportaj ve karelerle bilgilendirecek.

Yer: Etit Perde / Develi / Kayseri

Tarih: 29 Ocak 2021 / Cuma

Saat: 14:00

Tel: 0352 621 15 16

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 655835

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->