davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda, Arya Dizayn Perde / İncek / Ankara


Vincent'in Sponsorluğunda, Arya Dizayn Perde / İncek / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Vincent'in Katkıları ile Yapılmıştır.

Arya Dizayn Perde Tasarım

Sevgili Perdeciler, Vincent Perde’nin katkıları ile bu hafta sizlere Ankara’nın Çankaya İncek Bölgesi’nden seslendik. Arya Dizayn Perde’nin sahibi Sayın Can Yiğit Urun’u ve mesayi arkadaşları olan, Sayın Ali Yalçın, ve Sayın Derya Codal’ı ziyaret ettik. Ve başarıları ile sektöre katkı sağlayan meslektaşlarımızı yakından tanımaya çalıştık. Onların başarılarını sizlerle paylaştık.

20 yıldır perde sektörünün içinde bulunan Arya Dizayn Perde, sektörün aranan firmalarından olup; Ankara´nın İncek ve Batıkent semti´nde Ankara´lı müşterilerine iki mağaza ile hizmet veriyor. Perdelik, Döşemelik, Duvar Kağıdı,  çeşitleri ile hizmetine devan eden Arya Dizayn Perde, yenilikçi kimliği ile yılın trend ürünlerini kombinleyerek camlarınıza asıyor. Kalite ile en tren ürünleri buluşturuyor. Uzman kadrosu ile yaşam alanlarınıza dokunuyor. Arya Dizayn Perde, değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek için var gücü ile çalışıyor.

Arya Perde, tasarım konusunda uzman kadrosu ile hizmete devam ederken; tül perde, fon kumaş, zebra perde, stor perde, çiftli mekanizmalı perde, motorlu perde, jalüzi perde, plicell cam balkon perdesi çeşitleri ile Ankara´nın tüm bölgelerine hizmet veriyor.

Arya Dizayn Perde’den siz değerli sektör mensuplarına seslenmenin mutluluğunu bir kez daha yaşarken; sponsorumuz olan Vincent Toptan Perde’ye katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, hepinize hayırlı işler diliyoruz.

ARYA DİZAY PERDE TASARIM
Batıkent Merkez: Anıt İşmerkezi Siyasal 93 No:11 / B / Batıkent / Ankara
Tel: 0312 250 55 00
Gsm: 0532 583 00 91
İncek Şube: Kızılcaşar Mah. Küme Evleri  No: 406 / 52 Vista AVM / İncek / Ankara
Gsm: 0554 295 39 29

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 365194

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.