davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda, Decor House / Çankaya / Ankara


Vincent’in Sponsorluğunda Decor House / Çankaya / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Vincent’in katkıları ile yapılmıştır.

Sevgili Perdeciler, yeni yılın ilk haftasında Vincent’in bayilerinden biri olan Decor House Ailesini sizler için ziyaret ettik. Ankara’nın Çankaya / Birlik Mahallesi’nden hizmet veren Decor House’un sahibi tecrübeli meslektaşımız Sayın Ferhat Yakışıklı ile bir sohbet gerçekleştirdik.

350 m2 alanda bol teşhirli, 6 kişilik kadrosu ile ayırt etmeksizin Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren Sayın Yakışıklı, elit firmaların kartela setlerinden kendi bünyesinde bulunan atölyesinde harika kombinlerin altına imza atıyor.

 “ Yol arkadaşlarını dikkatli seçmek gerekir, perakendecilik ayağında bu durum çok önemlidir.” Diyen Ferhat Bey, 25 yıllık tecrübesini anlatırken, gelecekten geçmişe seyr – i alem eyleyerek gönülden gönüle bir köprü kurdu. Dolu dolu bir çeyrek asrın hikayesini paylaşırken; aslında bilgisinin zekatı verdi.

Mağazasında şeffaflığa önem vererek, mutfak bölümü diye tabir ettiğimiz atölyesini sunum katına çıkaran ve müşterilerinin güvenini kazanan tecrübeli meslektaşımız Ferhat Bey’i, sektör gençliğine örnek teşkil ediyoruz ki; Ferhat Ağabeylerini örnek alsınlar ve esinlenerek melikelerini  geliştirsinler diye…Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi olarak, bütün amacımız proğramlarımızın eğitici olması temennisidir. Bu temenniye vesile olan sponsorumuz Vincent’e bir kez daha teşekkür ediyoruz.  

Sektöre katkıda bulunan firmalarımızdan biri olan Vincent 2021 yılında da mevcut kartela setine ilaveler yaparak bayilerine yenilikleri sunacaktır, bu bilgiyi de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bizi Decor House Ailesi ile buluşturan sponsorumuz Vincent’e teşekkür ediyor yeni yılda da her iki firmamıza başarılarının devamını diliyoruz.    

DECOR HOUSE & Ferhat Yakışıklı

İletişim: Birlik Mah. Podgoritsa Cad. No:25 / 27 – A / Çankaya / Ankara

Gsm: 0534 403 76 34

İnstagram: www.instagram.com/decorhouse2006

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 939952

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.