davillo tekstil

İstanbul Dekorasyon Mobilya Tasarım Aksesuar / Siteler / Ankara


İstanbul Dekorasyon Mobilya Tasarım Aksesuar / Siteler / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara

İstanbul Dekorasyon Tekstil Mobilya Firması 1991 yılından günümüze dek Ankara’nın Siteler Bölgesinde hizmet vermektedir. Siteler Demirhendek Caddesi’nde 6 kattan oluşan, 2000 m2 alana sahip İstanbul Dekorasyon, kendi markası olan Estilya ile yaşam alanlarına dokunuyor. Perdelik tül ve fonluk kumaş kombinleri, motorlu perde sistemleri, koltuk döşemelik kumaşları, aydınlatma sistemleri, duvar kağıtları, duvardan duvara halı çeşitleri, aksesuarlar, kişiye ve yaşam alanlarına özel mobilya tasarımları, anahtar teslim ev dekor uygulamaları gibi bir çok alanda çok özel uygulama ve tasarımların altına imza atan İstanbul Dekorasyon “Bir İstanbul Dekorasyon, Tekstil Markasıdır.”

İsmine yakışır şekilde son derece kaliteli ürünler bulunduran ve bu ürünlerin güçlü bir şekilde stoğunu tutan İstanbul Dekorasyon, aynı zamanda hizmet bölgesinde bulunan Siteler Mobilyacısı’na da koltuk döşemelik kumaş satışı yapmaktadır.

Resmi dairelere, kurumsal firmalara ve kişiye özel yaşam alanlarına taahhütlü, tasarım işlerinin altına imza atan firma, A’ dan Z’ ye anahtar teslimi ile dokunduğu alana kişiliğinizi yansıtıyor. Dekorasyon işlerinde parke çeşitleri, seramik  çeşitleri, duvar kağıdı çeşitleri, imalatını yaptığı banyo – mutfak dolap ve mobilya tasarımları, ve dekoratif ürünler ile yaptığı işleri dresuar çeşitleri ile süsleyen firma; aydınlatma konusunda da günün trend ürünlerini satıyor. Avize çeşitleri, abajur çeşitleri farklı aydınlatma gurupları, perde ve motorlu perde alanında ise İstanbul Tasarım imzası ile kişiye özel kombinler gerçekleştiriyor.

Su tutmaz, leke geçirmez kendisini temizleyen birinci kalite döşemelik kumaşlar ile koltuk iskeletine hayat veren İstanbul Dekorasyon, duvar kağıdı uygulamalarında ise bütünlüğü sağlamak adına oldukça yenilikçidir.

Kaliteden yanaysanız, yaşam alanlarınıza kişiliğinizi yansıtmak istiyorsanız ve huzur arıyorsanız  İstanbul Dekorasyon Ankara  / Siteler’e kahve içmeye bekliyoruz….

İstanbul Dekorasyon Tekstil Mobilya Aksesuar

İletişim: Demirhendek Cad. No: 53 / Siteler / Ankara

Tel: 0312 351 80 90

Fax: 0312 351 80 46

E- posta: estilya.net@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 671521

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.