davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda, Vira Perde / Etlik / Ankara


Vincent'in Sponsorluğunda, Vira Perde / Etlik / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara & Bu Haber Vincent Toptan Tül Perde’nin sponsorluğunda yapılmıştır.

“ Başarı sözde değil, elle tutulur olmalıdır.”

Perde Sektörü’nün yeni yüzlerinden Vincent Toptan Perde’nin sponsorluğunda Ankara’nın başarılı perakende isimlerinden Vira Perde’yi ziyaret ettik. Toplamda iki mağazası bulunan Vira Perde Ankara’nın Etlik Semti’nden tüm Ankara’ya ve çevre illere hizmet vermektedir. Bir Brillant Exclusive Mağazası’sı olan Vira, bundan böyle Vincent Toptan Perde’ninde bayiliğini üstlenmiştir. Perde, Ev tekstili, mutfak eşyaları ve züccaciye gibi gruplar ile hizmet veren Vira’nın sahipleri Sayın Serkan Doğanay ve Sayın Mustafa Gediktaş'ın sektörde ki başarıları ile anılmaktadır. Kısa sürede büyük işler başaran ve konumu itibari ile Etlik Semti’ne ayrıcalık getiren ikinci mağazalarının bir sohowroom tadında oluşuda meslek  bilgilerinin üst düzeyde oluşunun bir ifadesidir.

Vincent’in 80 başlıktan oluşan, bunun; 35’i tül, 45’i ise fonluk kumaştan kartela setine mağazalarının en güzel yerinde yer ayıran Vira Perde Ailesi’ne teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.  

Sektörümüze geni giren genç meslektaşlarımıza da hem Vira Perde’yi hem de kısa sürede başarıyı yakalamış olan Vincent Toptan Perde’yi örnek gösteriyor ve her iki firmamıza başarılar diliyoruz. Ankara’nın bir kazanımı olan Vincent Toptan’ın Türkiye’nin her bölgesine  kesim bazında tül ve fonluk kumaş satışlarının devam ettiğini dile getirerek yeni yüz arayan, kalite bizim işimiz diyen tüm perakendeci  perdecilerimize tavsiye ediyoruz.  

VİRA PERDE
Merkez: Adnan Yüksel Cad. No: 79 / A  Etlik - Ankara
Tel: 0312 325 88 82
Şube: Bağcı Cad No: 2 / A Etlik - Ankara
Tel: 0312 325 88 81

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 382861

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.