davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda, Sadık Perde / Hüseyin Gazi / Ankara

Vincent'in Sponsorluğunda,Sadık Perde /  Hüseyin Gazi / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara & Bu Haber Vincent Toptan Tül Perde’nin sponsorluğunda yapılmıştır.

Bir Ankara toptancısı olan ANK Tasarım, Vincet Markası ile çıkışını yakalamış ve henüz daha birinci yılında olmasına rağmen ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olmuş ve siz değerli perdecilerimizin dikkatini çektiği gibi biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’nın da “ dikkatini çekmiştir.

" Perde ve Mefruşat sektörünün perakende ayağında ki sıkıntıları biliyor olmamız, ürünün zamanında gitmemesi, stoklarının düzenli tutulmaması, kalitesinin düşük olması ve aynı benzeri ürünlerin dışına çıkılamaması biz Vincent  Ailesi’ni farklı olmaya zorlamıştır.” diyen ANK Tasarım’ın sahibi Sayın Mehmet Emin Uysal’dan aldığımız icazet üzerine; Sayın Uysal’ın çok değerli bir müşterisi olan Ankara’nın Hüseyin Gazi Semti’nden tüm Ankara’ya hizmet veren Sadık Perde’nin Sahibi Sayın Sadık Gözütok’u ziyaret ettik.

Yıllarını bu sektöre vermiş, hep ileriye bakmış ve sektöründe en iyileri arasına girmeyi başarmış, genç ve azimli meslektaşımız Sayın Gözütok, 2 katlı ve mini bir fuar havasında olan mağazasını bizlere gezdirirken aslında yılların meslek birikimini özetlemiş oldu. Toplamda 35 teşhirle, çalıştığı firmaların ürünlerini sergileyen ve nezihliği ile Hüseyin Gazi Semti’nin en güzel mağazalarından biri  olması Sayın Sadık Gözütok’un işine olan aşkını ve saygısını ortaya koymuştur.

Bir aile mağazası olan ve Ankara’lı lara kaliteyi satan Sadık Perde, aynı zamanda bünyesinde  bir atölyeye sahip oluşu, ürünlerini kendilerinin dikiyor olmaları rakiplerine açık ara fark yaratmaktadır. Sadık Perde’nin kalitesi, yılın kulvar ürünleri ve Vincet gibi değerli markalarla yol alıyor olması; sadece Hüseyin Gazi’nin değil; tüm Ankara’lıların kazanımıdır.

Gözütok Ailesine başarılarının devamı diliyor ve sektörümüze yeni atılan tüm genç meslektaşlarımıza Sadık Perde’yi örnek teşkil ediyoruz.   

35 başlıktan oluşan fonluk kumaş ve  45 başlıktan oluşan Tül Perde kumaşı ile toplamda 550 varyant ile şıklığı, zerafeti, modayı ve kaliteyi siz değerli perakendeciler ile paylaşan  ANK Tasarım’ın sahibi Sayın Uysal’ın  Ankara genelinde ve Batı Karadeniz’in bir kısmında aktif müşteri kitlesine sahip olan Vincent’in de,  Sadık Gözütok gibi bir dosta sahip olması her iki taraf açısından büyük kazanım olurken; sektöre sağladıkları katkılardan dolayı her iki firmaya da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sadık Perde & Sadık Gözütok

İletişim: Özalp Caddesi No: 9 / C – Karapürçek / Hüseyin Gazi / Ankara

Tel: 0312 375 07 06

Gsm: 0535 728 16 53

Eposta: sadikperde@hotmail.com
Facebokk: www.facebook.com/sadikperde
İnstagram: www.instagram.com/sadikperde_

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 699301

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.