davillo tekstil

Toptan Perdenin Yeni Adresi Trendper İmmens Tekstil….


Toptan Perdenin Yeni Adresi Trendper İmmensTekstil….

Haber: Emel Benli / Siteler / Ankara

1979 yılında sektöre giren Hakü Tekstil, sektörde ki tecrübesini 2019 yılında toptan perdeye geçerek taçlandırdı. Trendper Tekstil adı altında Türkiye geneline tül perde ve fonluk kumaş pazarlayan ve kaliteyi düstür edinen firma, İmmens Markası ile kısa sürede perde sektöründe kabul görerek sevildi.

Türkiye’nin hemen hemen tüm bölgelerine açılmayı hedefleyen Trendper Tekstil, en güncel ürünleri  ve istikrarlı fiyat anlayışı ile müşteri portföyünü genişleterek yol alıyor.  Üstün kalite ve stoklu ürünleri, lojistiğin güçlü ve termin süresinin kısa oluşu, İmmens Marka  fonluk çeşitlerinin top bazında  uygun fiyat politikası izlenerek kesiminin yapılması, Türkiye’nin neresinde yada hangi bölgesinde olursanız olun kesim hizmetinizin yapılması; Trendper Tekstil’in disiplinli ticaret anlayışını ortaya koymaktadır.

Brodeler, Grekler, İpek Zeminler, Trend Zeminler, Nakışlılar, Armürler, Örmeler, Serpme Grekler, Zincir Tüller, Makarna Desenler, Ada Fonluklar, Güneşlikler ve İmmens Markasına ait toplamda 45 renk seçeneği ile tül ve fonluklar siz değerli perdecilerimiz için tasarlanmış olup; alanında donanımlı bölge sorumluları tarafından hizmetinize sunulmuştur.

Önder Mah. Yapıcı Cad. No: 20/A Siteler / Ankara adresinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Trendper, yoluna istikrarlı adımlarla devam ediyor. Kendisine yeni çözüm ortağı arayanlar, yeni yüzlerle iş yapmak isteyenler, stilini değiştirmek isteyenler, kulvarda yeni ürünler görmek isteyenler, uygun fiyat arayışı içerisinde olanlar, kişiye özel tasarım için kolları sıvayanlar, perdenin artık tamamen tasarım olduğunun farkına varanlar, ticarette esneklik ve güler yüz arayanlar adresiniz Trendper Toptan Perde…

Trendper Tekstil

İletişim: Yapıcı Cad. No: 20 / A – Siteler / Ankara

Tel: 0544 275 82 85 – Abdüssamed Küçük

Tel: 0531 614 98 58 – Alparslan Küçük

Tel: 0543 885 38 58 – Sipariş Hattı

E – Posta: immens@outlok.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 691746

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.