davillo tekstil

Ankara Fatih Tekstil'in Mutlu Günü.


Ankara Fatih Tekstil'in Mutlu Günü.

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara’nın tanınmış Perde ve Ev Tekstil toptancılarından “ Ankara Fatih Tekstil’in ortaklarından Sayın Muammer Kanbur'un oğlu ve Fatih Kanbur'un yeğeni Ömer Faruk Kanbur; Feyza Kanbur ile dünya evine girdi...Kanbur Ailesi mutluluklarını tüm dostları ile paylaştı.   

Eski Balıkesir Ak Parti Milletvekili Sayın Ali Aydınlıoğlu’nun sevgili kızı Feyza Kanbur ile dünya evine giren Ömer Faruk Kanbur’u, 16 Ağustos 2020 tarihinde Pazar akşamı Ankara / Gölbaşı Konya Yolu üzerinde bulunan “Vilayetler Evi” havuz başında yemekli bir düğün ile nikahlarına şahitlik eden akrabaları, dost ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

Son derece şık bir düğün consepti ile dünya evine giren genç çiftimizin nikahını, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok kıyarken; aynı zamanda düğüne davetli olarak katılan devlet erkanından da protokol, nikah şahidi olarak yerini aldı.

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Sn Suat Kılıç, Ankara Milletvekili Sn Hacı Turan, İstanbul Milletvekili Sn Mustafa Ataş, Balıkesir Milletvekili Sn Ayşe Akbaş, Osmaniye Milletvekili Sn Mehmet Kastal, Aksaray Milletvekili Sn Ali Rıza Alaboyun, Tokat Milletvekili Sn Zeyid Aslan, Sn Mehmet Gökşenoğlu, Sn Yusuf Vehbi Durmaz, Sn Mevlüt Türk ve Sn Murat Kılıç’ın şahitliğinde bir ömür boyu, iyi günde ve kötü günde birlikte olmak dileği ile imzalarını atan Kanbur çifti’nin mutluluklarına biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’de ortak olma müşerrefine nail olduk.  Genç çiftimize mutluluklar dilerken; Kanbur Ailesine sektörümüze katkıları için teşekkür ediyoruz…


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 6463

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.