davillo tekstil

Ekin Brode Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü İzmit'de Açıldı

Ekin Brode Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü İzmit'de Açıldı.

Haber: Emel Benli / Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, Sevgili Emektarlar...

Bursa Merkezli Ekin Brode’de de yenilik bitmiyor… 2020 yılına bol çeşit ve yüksek hizmet performansı ile giren Ekin Brode’nin bu sefer ki girişimi İzmit’te…

Hepinizin bildiği üzere Modell  Markası’na  ilave olarak Pera Markasını da ekleyen Ekin Brode; hızlı bir şekilde kulvarda koşmaya, ön sıralarda yer almaya,  kendisini aydınlattığı gibi; etrafını da aydınlatmaya devam ediyor.

Kalite kokan ve Ekin Brode tarafından sizler için tasarlanan bu güzel markaların sizlere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak  için “Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü’nü” İzmit Merkez’de çok yakında siz değerli iş ortaklarının hizmetine sunacaktır.  Ekin Brode; havuz ürünleri, kesim ve sevkiyat gibi hizmetlerini de bu noktadan sizlere en kısa sürede ulaştırmayı planlamaktadır. Bu girişimi ile bir nevi sizlere “bir muhatap noktası” daha sağlayacaktır. Ekin Brode;  Sanayi Mah. Çarşı Yapı Sitesi. C Blok. Numara: 28 – 29’da en etkin hizmet için son derece itina ile düzenlenen ve 2500 m2 alana sahip binasında hizmette sınır tanımayacaktır.

Sektörümüzün en başarılı ve genç simalarından biri olan Ekin Brode Yön. Kur. Başkanı Sayın Emrah Ekin, son derece zevkli tasarlanmış bu binada yine çok yakında bir lansman ile hem binanın tanıtımını yapacak  hem de ürünler konusunda sizleri bilgilendirmek amacı ile bir kez daha karşınızda olacaktır. Göz kamaştıran bir showroomu, kesim atölyesi, stok deposu gibi departmanları bulunan binada, havuz ürünlerini de siz değerli dostlarına tanıtacak ve gerçekleştirdiği çalışmalarını sizlerle  paylaşacak olan Emrah Ekin, dostlarından aldığı sinerjiyi iş gücüne çevirerek daha güçlü ve yeni projelere yelken açacaktır.

Perde Giydirme Programının üstadı Sayın Valbon Yorgancı’nın sevgili kızı Mimar Ceylan Yorgancı tarafından tasarlanan showroom, Ekin Brode’nin tarzını, kalitesini, sizlere verdiği değeri yansıtırken; işine verdiği ciddiyeti de dile getirmektedir. Aslında Ekin Brode’nin bir iz düşümü de diyebiliriz bu tasarım için…Pandemiyi fırsatlara çeviren ve bu dönem de dahi sizleri düşünen Ekin Brode Ailesinin başka bir projesinde buluşmak dileği ile hepinize hayırlı işler diliyoruz…

Ekin Brode
Adres: Sanayi Mah. Çarşı Yapı Sitesi. C Blok Numara: 28 - 29 / İZMİT

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 412939

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.