davillo tekstil

Esila Perde 2. Mağazasını Keçiören'de Açtı...


'Esila Perde 2. Mağazasını Keçiören'de Açtı.

Haber: Emel Benli & Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, Sevgili Nihayi Tüketiciler, Ankara’nın tanınmış perdecilerinden Esila Home Perde’nin sahibi  Sayın Zihni Taştekin’in sevgili oğlu Egemen Taştekin, Ankara’nın Keçiören Semti’ne ikinci mağazasını açtı. 11 Temmuz 2020 tarihinde resmi açılışını yapan Taştekin Ailesi, tüm dost ve müşterilerinin güzel temennilerini alarak açılış kurdelasını kesti.

Ankara’nın önemli  toptancı ve perakendecilerin katılımları ile gerçekleşen açılışa, Keçiören halkının da ilgisi büyük oldu. 200 m2 alana yayılı mağaza, şık konsepti ve kaliteli ürünleri ile göz doldurdu. Kişiye özel tasarım çalışmalar, geri hizmet ve en son trent ürünler ile Ankara’lılara hizmet verecek olan Esila Home Perde 2. Şubesinde 5 çalışanına da bundan böyle istihtam sağlayacaktır. Perde, Ev tekstili ve halı konsepti ile hizmet verecek olan mağaza;  Ankara’nın tanınmış Firmaları olan Davillo, Yedirenk, Vicante Home, Brillant, Taç, Lila, Perfiore ve Ankara Fatih Tekstil gibi markaların ürünlerini bulundurarak, kaliteyi de beraberinde getiren ayrıcalıklı bir mağaza olmuştur.

Bütün bunların ışığı altında; Sayın Zihni Taştekin'den aldığı iş ahlakı ve öğrendiği sektör bilgisi ile bir öz güven örneği sergileyen ve akranlarına örnek teşkil ettiğimiz Egemen Taştekin, tüm heyecanı ve çalışma azmi ile dolu olan sempatik ve güler yüzlü tavırları ile müşterisi tarafından sevilen genç bir girişimcimizdir. Sektöre çok şey katarak kan ve can getireceğine inandığımız Egemen Taştekin, tüm sektör büyüklerinden özellikle de toptancı ve üretici firmalardan kendisine sahip çıkılmasını talep ediyor ve bilgisinin getirdiği öz güvenle perde ve ev tekstili sektörüne yeni bir boyut kazandıracağının altını çizmektedir.

Bu arada açılışta Taştekin Ailesini yalnız bırakmayan Ankara Fatih Tekstil’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Fatih Kanbur’a, Taştekin Perde’nin sahiplerinden Suat ve Özlem Taştekin’e, diğer perdecilerimize ve özellikle de Keçiören’lilere, çelenk ve çiçekleri ile açılışa renk katanlara çok çok teşekkür eden Esila Perde Ailesi, bundan böyle ikinci mağaza ile Ankara'ya hizmet verecektir.

Genç girişimcimiz Egemen Taştekin’in arkasında dağ gibi duran sevgili annesi Hülya Taştekin’i böylesine güzel bir evlat yetiştirdiği için kutluyor ve Taştekin Ailesi’ne yeni mağazalarının hayır ve bereket getirmesini temenni ediyoruz.

Esila Home Tekstil

Egemen Taştekin: 0 538 888 70 05

Mağaza: 0 312 339 03 02

Adres: Kamil Ocak Mah. Divrik Cad. No: 50 / A Keçiören / Ankara

Web: www.esilaperde.com 


Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı


 Ankara Fatih Tekstil & Fatih Kambur / Ankara


Taştekin Mefruşat & Suat Taştekin / Ankara


 Esila Perde / Zihni Taştekin & Egemen Taştekin


Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı / Bayram - Neriman Ulutaş / AnkaraEsila Perde Keçiören Mağaza Açılışı / Eda Ulutaş / Ankara Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı / Hakan Bayram / Ankara


Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı / Ferda Olgaz & Atiye Bayram / Ankara Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı / Ugur Deniz Akbaba / Ankara


Esila Perde Keçiören Mağaza Açılışı /  Ankara

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 925045

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->