davillo tekstil

Dream Curtains'ten Sektöre Bir Katkı Daha...


Dream Curtains’den Sektöre Katkı

“ Ve artık Aslanın Midesinde ki ekmeğe bir oltada siz atın”

Haber: Emel Benli / İstanbul

Tüm Perde Sektörü tarafından bilinen ve hatta binlerce perdecimiz tarafından kullanılan ve Sayın Valbon Yorgancı’nın ellerinden çıkan “Dream Curtains,”  yeni projelerle kendisini geliştirmeye  devam ediyor… “Dream Curtains Perde Giydirme Programı’nı” kullananlar çok iyi bilirler ki; teknoloji harikası bu sistem, binlerce çeşit kumaşın bir tablet büyüklüğünde ki kumaş kütüphanesi halidir…

Katalog hazırlamak için metrelerce kumaş kesilecek, dikilecek ve tek tek sahneler oluşturup günler süren çekim maceralarına girmenize gerek yok, özellikle siz değerli toptancılar doğru bir eğitimle sadece birkaç dakikada baskı için hazırsınız. Dream Curtains ile ürünleri dikmeden, yüksek maliyetlere gerek kalmaksızın kataloğunuzu oluşturun. Dream Curtains sizlere kolaylıklar sunar. Ve siz değerli perakendeciler,  müşterinizin evinden alacağınız küçük bir kare fotoğraf ile harikalar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Ve hatta proje içinde birde kumaş ve pile hesap makinesi barındırmakta olup; hizmetin en yüksek noktasıdır Dream Curtains... Artık bundan böyle kafa patlatmak yok…Bu ölçüye kaç pile gerek….diye düşünmekte yok…Bir adet Dream Curtains Perde Giydirme Programı edinmeniz yeterli olacaktır.

Öyleyse geç kalmadan sizde bir Dream Curtains Perde Giydirme Programı edinin, teknolojiyi mağazanıza getirin ve müşterinizi şaşırtın… Zamanı lehinize çevirin ve rakibinizden bir farkınız olsun…İstanbul Eyüp Sultan’da bulunan ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet veren Sayın Yorgancı, program editörleri ile birlikte sizlerden  gelen taleplere cevap vermeye gayret ediyor.  

Ayrıca Türkiye’nin tanınmış dikiş ustalarından biri olan Şevket Karatan tarafından perde dikiş eğitimine de  başlayan Dream Curtains Ailesi,  yine Eyüp Sultan’da faaliyete geçirdikleri atölyesinde kumaşa ruh katarak dans ettirmekte...Türkiye’nin hangi bölgesinde yada hangi şehrinde olursanız olun, sizde iyi bir dikiş ustası olmak ve kumaşı dans ettirmek istiyorsanız adresiniz “Dream Curtains Dikiş Atölyesi’dir.”

Bu kadar hizmeti bir arada bulunduran sektörün kalkınması için çaba sarf eden ve Türkiye’nin önemli üretici ve toptancıları ile projelerde yer alan, her bir firmaya özel çekimler ile kumaş kütüphanesi hazırlayan “Dream Curtains” neden size de bir kütüphane hazırlamasın? Bu hizmet kaçmaz, elinizi çabuk tutun ve artık aslanın midesinde olan ekmeğe bir oltada siz atın…

Dream Curtains ( Perde Giydirme )
Adres: Topçular Mah. Rami Kışla Cad. Koçbay İşMerkezi No: 25 Oda:40
Eyüp / İstanbul
Tel: 0212. 520 36 74
Gsn:  0530 016 49 78
Gsm: 0554 136 16 40
Whatsaap: 0554 136 16 40
Web: www.dreamcurtains.com.tr
E-posta: info@dreamcutains.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 373771

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.