davillo tekstil

Ekin Brode Sponsorluğunda / Vira Perde / Ankara


Ekin Brode Sponsorluğunda / Vira Perde / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Ekin Brode'nin katkıları ile yapılmıştır.

Ekin Brode'nin çok değerli bir müşterisi olan ve Ankara Etlik Semti'nde iki şube ile hizmet veren "Vira Perde'yi ziyaret ettik. Serkan Doğanay ve Mustafa Gediktaş dostluklarını uzun yıllar önce Vira Perde'nin ortaklığı ile taçlandırmış ve gönül verdikleri perde sektörüne hizmet etmeye karar vermişlerdir. 

Çok şık tasarımlarla hayata geçirilen mağazalarının bir tanesi 300 m2, diğeri ise 200 m2 olup; bünyesinde birde dikim atölyesi bulundurmaktadır. Türkiye'nin ünlü markaları ile gönül birliği yaparak sektör birikimlerini icre eden Vira Perde, Bursa merkezli Ekin Brode ile de yollarını bir yıl önce kesistirmiştir.

Ekin Brode'nin tül ve fonlukları ile adeta renkleri dans ettiren Serkan Doğanay ve Mustafa Gediktaş; Ekin Brode'nin Modell Markası'nda ki 70 başlığın tamamını aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedirler.

Gündemin en trend renkleri ve kalite kokan ürünleri ile Ekin Brode, yeni çıkarmış olduğu 60 başlıklı "Pera Kartela Seti" ile de çok yakında yanınızda olmaya hazırlanıyor. Gerçekleştirdiğimiz proğramlarda nabzını tuttuğumuz ve en az Modell Kartela Seti, kadar ses getiren "Pera" Türkiye genelinde 500 ayrı noktadan hizmet verecektir. Ekin Brode'den Pera'yı talep edin ve sizde mağazanıza hareket katın.

Hayallerine yelken açan "Vira Perde" ile "Ekin Brode'nin" dostluklarının daim olmasını dileği ile her iki firmamızada başarılarının devamını diliyoruz.

VİRA PERDE
Merkez: Adnan Yüksel Cad. No: 79 / A 
Etlik - Ankara
Tel: 0312 325 88 82
Şube: Bağcı Cad No: 2 / A
Etlik - Ankara
Tel: 0312 325 88 81

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 949484

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->