davillo tekstil

Meteks Ankara Şubesi Yeni Yerinde...

Meteks Ankara Şubesi Yeni Yerinde.

Haber: Emel Benli & Ankara

Hepinizin bildiği üzere İzmit merkezli ve Türkiye’nin önemli şehirlerinde şubeleri bulunan Meteks, Ankara şubesini yeniden yapılandırarak, taşındığı yeni yerinde bünyesine sistem perde atölyesini de ilave etmiştir.

Amacı siz değerli Ankara’lılara ve İç Anadolu’nun bir çok iline daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek; müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktı. Ankara’nın Merkez İlçelerinden biri olan Altındağ İlçesi /Gülveren  Semti Gültepe Mahallesinde, 2200 metre kare alana sahip Meteks’in yeni atölyesi geniş otoparklı, 3 katlı bünyesinde hizmete girmiştir. Meteks’in Ankara Şube Sorumlusu Sayın Seher Karagözoğlu, Ankara’nın piyasa rakamlarını sistem ve sistem malzemeleri de dahil olmak üzere diplere çekmiştir. Tül ve fonluk guruplarında da fiyatları yerle yeksan eden Meteks, sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır.

2020 yılının en trend sistem perdeleri, tül ve fonluk kumaşları stoğu ile gündemi işgal eden Meteks, bünyesinde bulundurduğu fonluk kumaşlarda da kesim hizmeti vermektedir. Özellikle stor, zebra ve tül stor gruplarında kartela hizmetini de en kısa zamanda müşterilerinin hizmetine sunacaktır. Siz değerli müşterlerinden  siparişlerini alan ve en geç iki gün içerisinde  hazırlayan Meteks, perakendeci perdecilerimizi de unutmamıştır.  Özellikle ahşap ve metal rustik konusunda da  renk skalası en geniş firmalardan biridir. Aynı zamanda bünyesinde hazır paketli stor ve zebra yada yer veren Meteks, Blackout çeşitlerinde de kesim hizmeti vermektedir.  Güneşlik kumaş  ihtiyacınızıda Türkiye’nin en ünlü güneşlik markası olan Karesi’den karşılamaktadır.  

Kurmuş olduğu atölyesinde tüm Türkiye’ye ürün sevkiyatı yapan Meteks, sistem perdeleri konusunda profesyonel ekibi ile birlikte en hızlı ve en etkin hizmeti vermek için kolları sıvamıştır. Geniş  ürün yelpazesine sahip olan Meteks, ürününün arkasında durarak geri hizmet verme potansiyeli en yüksek firmalardan biridir. Meteks aynı zamanda atölye malzemeleri başta olmak üzere, tüm aksesuar çeşitleri, saçak, ekstrafor, düğme, hırdavat malzemeleri gibi yan ürünlerinde satışını yaparak siz değerli montajcılarımızı da unutmamıştır.

Bu kadar çeşidi bir arada bulunduran, fiyat konusunda istikrarlı davranan ve hatta  “ Meteks Varken Maceraya Gerek Yok” sloganı ile yoluna devam eden Meteks Ankara Şube Sorumlusu Sayın Seher Karagözoğlu, tüm sektör mensuplarına hayırlı işler dilemiştir.

METEKS  ZEBRA STOR İMALAT TİC. LTD. ŞTD.

Adres: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No:6 / Gülveren / Altındağ / Ankara

Tel: 0533 143 85 26
web: 
www.metekshomecollection.com

Yorumlar

  • ALI  DEMIR
    ALI DEMIR

    Maxidekor Perde evi hayırlı işler diler

    08 Nisan 2020 11:26

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 90482

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.