davillo tekstil

Denizli Ercanlı Tekstil Etkinliği Sona Erdi. 3 gün


Denizli Ercanlı Tekstil Etkinliği Sona Erdi. 3 gün

Haber: Emel Benli & Denizli

Çok yoğun ilgi gördüğü etkinliğinin sonuna gelen Ercanlı Tekstil, üç gün boyunca Denizli Merkez’de dostlarını ağırladı. Ercanlı; özellikle tül ve fonluk guruplarında, manifatura çeşitlerinde ciddi indirimime giderek sektöre can suyu oldu.

Etkinliğini kendi bünyesinde gerçekleştiren Ercanlı Tekstil, üç gün boyunca Akdeniz, Ege, Marmara ve İç Anadolu Bölgesi’nden gelen  dostlarının yüzünü güldürdü. Etkinliğe yakışır ürün kalitesinin yanı sıra; fiyat etiketlerini de diplere çekerek  müşterilerini kazandırdı. Gerçekleştirdiği etkinlikten kendisi de memnun kalan Ercanlı Tekstil, bu durumu geleneksel hale getirerek her yıl bir iki kez de olsa tekrarlamayı düşünüyor.

Gelen gelemeyen tüm dostlarına etkinlik sonrası teşekkürlerini sunan Ercanlı Tekstil Yön. Kur. Başk. Sayın Ünal Ercanlı’nın ve Yön. Kur. Başk. Yar. Sayın Mehmet Ercanlı’nın çok mutlu ve huzurlu oldukları yüzlerinden okunurken; mesai arkadaşlarına da teşekkür etmeyi unutmadılar.

İlk defa etkinlik yapan Ercanlı, sanki her yıl bu durumu tekrarlıyormuş gibi planlı, proğramlı ve dört başı mamur bir organizasyonun altına imza atmanın keyfini yaşadı. Ercanlı Tekstil’in Bölge sorumluları Sayın Murat Zorlu ve Sayın Mehmet Özker'in titiz sunumları, her biri sahasında donanımlı ekibi, satış sorumluları, depo sorumluları ve diğer departmanlarda çalışan personelin her biri canla başla çalışarak etkin bir etkinliğin başrol oyuncusu oldular.

Tecrübeleri, güler yüzlü hizmetleri ile müşterilerini kendilerine yıllarca bağlayan ve onlarla bir aile gibi olan Ercanlı Tekstil Ailesine biz de “Perde Satıcıları Haber Portalı” adına teşekkür ediyor; Denizli’de çok iyi ağırlandığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Ve Ercanlı Tekstil’in bu başarısını kutluyoruz.   
www.ercanlitekstil.com Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Özdemir Perde / Manavgat


Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Tuğra Perde / Aydın


Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Öz Uzunlar Mefruşat / Edremit / Balıkesir

 Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Ceylan Perde / Fethiye / Muğla


Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Solmaz Perde / Aydın


Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Eray Perde / Fethiye / Muğla

Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Ercanlı Tekstil Yurtdışı Sorumlusu İlhan AL

Ercanlı Tekstil Denizli Etkinliği / Ünal Ercanlı / Mehmet Ercanlı

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 799365

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.