davillo tekstil

Ceyteks Tekstil İzmir Etkinliğini Tamamladı. 2. gün


Ceyteks Tekstil İzmir Etkinliğini Tamamladı. 2. gün


Haber: Emel Benli & İzmir

Konya merkezli Ceyteks Tekstil, İzmir etkinliğinin ikinci ve son gününde de verimli bir gün geçirdi. Özellikle İzmir’lilerin akşam saatlerinde gerçekleştirdikleri ziyaret etkin ve bir o kadarda bol alış – verişli geçti. Konya’dan getirdiği ürünlerinin tamamını satan Ceyteks, ciddi bir arge çalışmasının arkasından 2020 yılı, ilk yarı sezonu  kreasyonlarını ve havuz ürünlerini bölgelere göre tasarlarken; elbette ki İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’ne hitap edecek ürünler ile Ege’lilerin karşısına dersine çok iyi çalışmış bir şekilde çıktı.

Alıcının ve satıcının memnun kaldığı etkinlik, piyasanın altında fiyat etiketleri ile düşünülenin de üzerinde hareketlilik gösterdi. Etkinliğin birinci gününde misafirlerini bir mangal keyfi ile ağırlayan Ceyteks, etkinliğin ikinci gününde de yine aynı itinayı göstererek, mangal keyfini geç saatlere kadar sürdürdü. Özellikle düz gurupların rağbet görmesi sonucunda İzmir nihayi tüketicisinin ne kadar zarif olduğu kanaatine vardığımız etkinlik, Ege Bölgesi’nden gelen perdecilere keyifli dakikalar yaşattı.. İzmir başta olmak üzere Denizli, Manisa / Soma, Muğla, Aydın gibi civar illerden gelen perdeciler, indirimli ürünlerden yararlanarak; Ceyteks Etkinliği’nin faydalarını gördüler.

Biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’na” verdiği röpörtajda Ceyteks’te süprizlerin bitmeyeceğini ve bundan sonraki durağın Antalya olduğunu, dile getiren Ceyteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Mustafa Ceylan, bu seferde kollarını bir tatil etkinliği için sıvadı. Genç, dinamik ve hayat dolu olan Sayın Ceylan, müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmenin sonucunun bereket olduğunu iyi kavramış ve sektör tecrübesini güler yüzlü hizmeti ile kuvvetlendirmiştir. Oldukça doğal olan ve içten duygular ile müşterilerini kucaklayan Sayın Mustafa Ceylan'ı ve Ceyteks Ailesi’ni takip etmeye devam edin. Çünkü onlarda süpriz  bitmiyor. 


Ceyteks Tekstil İzmir Etkinliği / Kurnazlar Perde / Soma / Manisa


Ceyteks 2020 İzmir Etkinliği / Ufuk Perde / Ufuk  Satıcı / Manisa


Ceyteks 2020 İzmir Etkinliği / İnci Perde Halı / İzmir


Ceyteks 2020 İzmir Etkinliği / Güven Perde / İzmir

 Ceyteks 2020 İzmir Etkinliği / Mustafa Ceylan - Burcu Manğırlı

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 459109

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.