davillo tekstil

Ercanlı Tekstil 6-7 ve 8 Mart 2020 Tarihleri Arasında Bir Etkinlik Düzenleyecek.


Ercanlı Tekstil 6-7 ve 8 Mart 2020 Tarihleri Arasında Bir Etkinlik Düzenleyecek.

Haber: Emel Benli / Ankara

Bir Denizli Firması olan Ercanlı Tekstil, Mart ayında gerçekleştirmek üzere bir etkinlik kararı almıştı. 6 - 7 ve 8 Mart 2020 tarihleri arasında ve kendi bünyesinde gerçekleştireceği etkinliğinin çalışmalarını tamamladı.

Bu etkinlikte tül ve fonluk gruplarında ve ayrıca manifatura gruplarında olmak üzere her bir kalem üründe indirime gidecek olan Ercanlı Tekstil, Taç, Özdilek gibi önemli markalara ev sahipliği yapacak ve kendi markası olan ERC Platinum ile de hizmette sınır tanımayacak.

Özellikle Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgeleri'nde ki perdeci ve ev tekstilcilerimizi  etkinliğine davet eden Ercanlı Tekstil,  mevcut müşterilerine ve etkinliği dolayısı ile bünyesine yeni misafir olacak tüm sektör mensuplarına aslında ürün değil, kalite ve güven satacak.

Ürün devamlılığı her zaman hasıl olan ve bol çeşit stokları ile sektör tarafından tutulan Ercanlı Tekstil, 3 gün boyunca düzenleyeceği etkinliğinde; kendi markası olan ERC Güneşliklerin yanı sıra Taç, Karesi, Harput gibi marka değeri yüksek firmalarında güneşliklerini etkinliğe özel fiyat etiketleri ile sunacak 

120 başlığı bulunan ERC Kartela Seti'ne sahip olan Ercanlı, perdelik tül kumaşlar, fonluk kumaşlar, örmeler, nakışlı ürünler, grek tüller, fantazi tüller, özellikle de Premier markasının ürünlerini etkinliğinde görücüye çıkaracak.

Manifatura gruplarında ise; Özdilek Çarşaf grupları, Akfil ve Duck Kumaşlar, Balkon Perdeleri, Koltuk Örtüleri, Halı Örtüleri, Pazen ve Viskon çeşitleri ve nevresim takımları ile etkinliğine yakışır şekilde siz sevgili dostlarını ağırlayacaktır. 

Türkiye genelinde ki tüm sektör mensupları bu etkinliğe davetlidir.

ERCANLI TEKSTİL TİC. LTD.ŞTİ.

İletişim:  Topraklık Mah 576 Sk. No: 21 / Denizli

Tel: 0258 264 39 61

Etkinlik Tarihi: 6 - 7 - 8 Mart 2020

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 635234

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.