davillo tekstil

Ceyteks İzmir Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu.


Ceyteks  İzmir Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu.
Haber: Emel Benli & Konya

Konya’dan tüm Türkiye geneline hizmet veren Ceyteks Tekstil, performansını hiç düşürmeden yoluna devam ediyor. Perde Sektöründe yeniliğin adresi Ceyteks, 2020 yılı birinci sezonu için hazırladığı en trend ürünlerini siz değerli perakendecilerimiz için İzmir Saklıbahçe’de gerçekleştireceği bir etkinlik ile görücüye çıkaracak.

İzmir Çeşme Yolu / Balçova’da bulunan Saklıbahçe Balo Salonu’nda 4 ve 5 Mart 2020 tarihleri arasında, 2 gün boyunca  gerçekleştirilecek olan bu etkinlik; 2020 yılına damga vuracak en güncel tül ve fonluklar, en uygun fiyatlar ile mağazanıza güzellik katıp yüzünüzü güldürecek ve kesenizi rahatlatacaktır.

Gerçekleştireceği etkinlikle özellikle Ege ve Akdeniz  Bölgeleri’nde ki perdecilerimize hizmet götüren Ceyteks, esnek ticaret anlayışı, güler yüzlü hizmeti, kaliteye verdiği önem ve arge geliştirme departmanının güçlülüğü ile tanınmış olup; bu etkinlikte nakit ve kredi kartına alış – veriş şekli planlamakla birlikte; kolaylığı da beraberinde getirmiştir. Neydi bu kolaylık; sizin dahi inanamayacağınız en dip fiyatlara sektöre ve siz değerli perdecilerimize can suyu olmak…

Hizmetin böylesi, stoklu ürünler ve en dip fiyatlar sadece ve sadece Ceyteks’te…

“ Müşterlerimizin her biri bizim için ayrı değer taşımaktadır. Her biri, birbirinden kıymetli olup; onlarla aramızda kurduğumuz gönül bağımız çok derinden ve sarsılmaz bir ilişkiye dayalıdır.  Mustafa Bey’in ticaret ilkelerine bağlı bir şekilde yolumuza devam ederken elbette ki; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak zorundayız.  Amacımız onlara para kazandırmak…İzmir Saklı bahçe’de gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm müşterilerimizi davet ediyor ve hayırlı işler diliyoruz.” diyen  Ceyteks İzmir Bölge Sorumlusu Sayın Burcu Mangırlı’nın biz “Perde Satıcıları Haber Portalın’a” verdiği bilgiyi sizlere aktarmış olup; Ceyteks Tekstil Yön. Kur. Başkanı Sayın Mustafa Ceylan’ında bizzat etkinlikte yerini alacağı bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz.

Ceyteks Tekstil İzmir Etkinliği
Tarih: 4-5 Mart 2020
Adres: 
İnciraltı Mahallesi, Yeni çeşme yolu No:40 Balçova / İzmir
Gsm: Burcu Mangırlı: 0507 097 74 87
Gsm: Mustafa Ceylan: 0532 778 08 13

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 550221

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.