davillo tekstil

26. İstanbul Evteks Fuarı'nın Ana Sponsoru Royalde Home.


26. İstanbul Evteks Fuarı'nın Ana Sponsoru Royalde Home.

Haber: Emel Benli & Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, merkezi Kayseri olan, Almanya ve Sivas’ta da şubeleri bulunan Türk Ev Tekstili’nin son derece başarılı bir firması olan Royalde Home, yaklaşmakta olan ve bu yıl 26.sı düzenlenecek olan Evteks Fuarı’nın da biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’na ana sponsorluk yapacak.

21 – 22- 23- 24 ve 25 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy Expo Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan “ İstanbul Uluslararası Evtekstil Fuarı’ndan kareleri, sezonun trend ürünlerini ve fuar haberlerini Royalde Home’un katkıları ile sizlere duyuracağız.

Ayrıca İstanbul Uluslararası Evtekstil Fuarı’na bu yıl ilk defa katılacak olan Royalde Ailesi, siz değerli dostlarını 3. Hall E / 14 nolu standında bekliyor olacak. Yine ezber bozduracak olan Royalde, çok ciddi çabalar harcayarak arge çalışmasının ardından hayata geçirdiği,  en yeni ürünlerini sizlerin görücüsüne çıkaracak.

Özellikle Tül Dikey Perde’de; Baskılı Fonluk Serisi ve Dikey Perde Rustik Serisi ile bildiklerinizi unutturacak. Yapmanız gereken tek şey, Royalde  Home Ailesini fuarda ziyaret etmeniz ve Royalde farkını gözlerinizle görmeniz…

Siz değerli perdecilerimiz için yeniliklerin peşini hiç bırakmayan Royalde Home Ailesine, biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’na “ fuar haberleri sponsorlukları için huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyor ve Evtekstil Fuarı’nda görüşmek üzere diyoruz.

CNR Uluslararası İstanbul Evtekstil Fuarı
Tarih: 21 - 25 Nisan 2020
Royalde Home
3. Hall  Stand E - 14'de.

Yorumlar

 • Rüştü kiriş
  Rüştü kiriş

  Hani sporda 4 büyük esberini bozan Sivasspor misali artık tekstil ve perdede bilindik büyükler değişecek Ümit ediyorum ROYALDE HOME İSMİNİ DÜNYAYA DUYURACAK RABBİM EMEĞİNİZİ BOŞA ÇIKARMASIN

  27 Şubat 2020 09:01
 • perdeci mustafa
  perdeci mustafa

  Alllah Yolunuzu Açık Etsin, yeni firmaların sektörümüze girmesi çok iyi başarılar Royalde Home.

  02 Mart 2020 07:50

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 341257

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.