davillo tekstil

Ankara Fatih Tekstil'den Kış Kampanyası.


Ankara Fatih Tekstil'den Kış Kampanyası.

Haber: Emel Benli & Ankara

40 yıl önce Samanpazarı’nda başladı onların hikayesi…Bu günkü saygınlığının, istikrarının ve istihtamının temelini 40 yıl önce atan “Ankara Fatih Tekstil” siz değerli müşterilerini kazandırmak ve kış mevsimini hareketlendirmek üzere yine bir kampanya düzenledi.  

Kış mevsimi boyunca nakit alış – verişler de, kampanya indiriminin haricinde % 5 daha iskonto ile sizleri karşılayacak olan “Ankara Fatih Tekstil,” seçili ürünlerde de en dip piyatlarla yüzünüzü güldürecek.

Bu kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız adres;  Ankara Fatih Tekstil…

Ankara / Gülveren’de piyasanın ürün değerinin altında satışlar yaparak Türk Ev Tekstili’ne can suyu olmaya devam eden “Ankara Fatih Tekstil,” perdelik tül ve kumaşları, ev tekstili ve çeyiz ürünleri, manifatura grupları, elektronik küçük ev aletleri, halı ve yolluk gibi ürünlerin toptancılığını yaparak; başta Ankara olmak üzere, Türkiye geneline ürün satışına devam etmektedir.

Ankara Fatih Tekstil’in sahipleri Muammer ve Fatih Kanbur kardeşler, tüm değerli dostlarını düzenlemiş oldukları kampanyalarına davet ediyor ve tüm sektör mensuplarına hayırlı işler diliyorlar.

Ucuzcu Fatih Tekstil” diye de bildiğiniz  Ankara Fatih Tekstil, bahar aylarında da sizleri yine unutmayarak bir başka kampanya ile karşınızda olacak…

Ankara Fatih Tekstil
İletişim: Altınevler Mah. Plevne Cad. No: 79 / Gülveren / Mamak / Ankara
Tel: 0312 312 32 60 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 479568

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.