davillo tekstil

Vinaldi’den bir Kampanya Haberi Daha…

Vinaldi’den bir Kampanya Haberi Daha…

Haber: Emel Benli & Ankara

Bir Dünya Markası olan Taç’ın Türkiye Ana Bayisi ve Ev Tekstil’inin tek adresi Vinaldi, bir kampanya ile daha siz değerli dostlarını;  Vinaldi Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü olan Zeki Züccaciye’nin bünyesinde bir araya getirmeyi planlıyor.

16  ve 20 Mart 2020 tarihleri arasında inanılmaz fiyatlarla yüzünüzü güldürmeye hazırlanan Vinaldi, etkinliğine özel 10 aya varan taksit imkanını da siz değerli müşterilerine sunuyor.  Kış mevsiminizi bahara çevirmeye hazırlanan Vinaldi, müşterilerini koruyup kollamaya devam ediyor.

“Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş” dedirtecek tarzda olan bu kampanya, perde ve ev tekstil sektörüne can suyu olacak; Taç ve Vinaldi’nin en güncel  perdelik kumaşlarında en dip fiyatları uygulayacak.  Vinaldi Doğu Marmara Bölge Müdürü Sayın Selehattin Ünğan, siz değerli Vinaldi’lilere,  Zeki Züccaciye’nin bünyesinde bir de mangal keyfi yaşatacak…

“Bu kampanyayı iyi değerlendirerek; fırsata çevirmelerini öneriyorum. Sezonumuzun açılacağı şu günlerde, bu kampanyanın bir fırsat olacağını düşünüyor ve tüm meslektaşlarıma hayırlı işler diliyorum.” Diyen Sayın Selahattin Ünğan,  Zeki Züccaciye’nin bünyesine hepinizi davet ediyor.   

Vinaldi Doğu Marmara Bölge Müdürü

Gsm: 0544 725 05 25

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 97460

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.