davillo tekstil

Toptan Perde'nin Yeni Adresi Yusuf Tekstil.


Toptan Perde'nin Yeni Adresi Yusuf Tekstil.

Haber: Emel Benli & Ankara

1968 yılında perde sektörüne adım atan Ercan Kılıç,  “Kılıç Tekstili”  kurmuş ve perakende ayağında başarılı işlerin altına imza atmıştır. 2012 yılında  bayrağı babasından devralan Sayın Yusuf Kılıç tarafından Yuteks ismi ile toptan satışa geçen firma; Ankara ve İç Anadolu Bölgesine  Ankara Siteler´den hizmet vermektedir.

Yuteks, 2019 yıllında Aydın Örme Grub ile iş ortaklığına giderek; Lila, Pierre Cardin Perde, Perfiore  ve marie claire markaların bayiliğini alarak; Ankara ve İç Anadolu Bölge Bayiliğini üstlenmiştir.

Yuteks, yani  Yusuf Tekstil, aynı zamanda kendi markaları olan Hira Home Collection adı altında da toptan havuz ürünlerini pazarlamaktadır. Tül perde, Grek Tül, Kort Tül, Brode Tül, Nakışlı Tül grupları ve fonluk kumaş çeşitleri ile Türkiye´nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Lila kartela setinde; 100 başlık, Pierre Cardin Perde’de, 270 başlık, Perfiore setinde 300 başlık bulunurken; marie claire çeyiz grubunu bünyesinde bulundurarak, Ankara ve İç Anadolu bölgesine dağıtmaktadır. Stoklu ürünleri ile perakendeci perdecilerimize hizmet veren Yusuf Toptan Perde, uygun fiyat politikası ve günün trend desenleri ile hizmetinizdedir.

Yuteks Toptan Perde  & Yusuf Tekstil

Adres: Yıldız Tepe Mah. 178 Cad. Özyurt Apt. No: 1 / A – Siteler / Altındağ / Ankara

Tel: 0312 338 98 95

Gsm: 0533 676 59 83

Web: www.yusuftekstil.com

E- posta: info@yusuftekstil.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 93371

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.