davillo tekstil

16. Uluslararası İstanbul İmob Mobilya Fuarı 21 - 26 Ocak 2020 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.


16. Uluslararası İstanbul İmob Mobilya Fuarı 21 - 26 Ocak 2020 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Evteks Perde ( Avangard ) Katkıları ile yapılmıştır.

Dünyanın en büyük üç mobilya fuarından biri olan CNR İMOB-Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 21ve 26 Ocak 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16’ıncı kez kapılarını açacak.

Türkiye mobilya sektörünün küresel pazarlara açılan vitrini olan CNR İMOB,  CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek.

150 bin metrekare alanda 600'den fazla katılımcıyı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan  fuar,  en zarif ev mobilyalarından, iç mekan tasarımlarına ve global mobilya trendlerine kadar bir çok ürüne ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörünün önemli oyuncularına geniş kapsamlı bir ticaret pazarı sunmaya hazırlanan CNR İMOB Fuarı,  İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçiler ve VİP heyetlerini ağırlayacak.

Mobilya Sektörü’nün haber kanalı olan biz “Mobilya Satıcıları Haber Portalı’da” İstanbul İmob Mobilya Fuarı’nda, Ankara’nın en seçkin perde toptancı ve perakendecilerinden olan Evteks Avangard Perde’nin katkıları ile 3 gün boyunca fuar haberlerini siz değerli mobilya sektörü mensuplarına ulaştırmaya çalışacağız.  Ankara Siteler’de perde sektörünün en tanınmış simalarından Avangard Perde’nin Sahibi Sayın Yalçın Yılmaz’ın, perde  sektörüne katkıları ve yenilikçi yüzünü bilmeyen yoktur. Araştırmacı kimliği ve kalite anlayışı ile Ankara sektörüne consept bir mağaza kazandırarak; perde konusunda çözüm ortağı olan Sayın YalçınYılmaz, bu yıl ki İmob Fuarı Haberlerinin yapım aşamasında biz Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na sponsor olmuştur. 


Bir birine bağlantılı iki sektöre de faydalı olabilmek amacı ile sesimizi duyuracak olan Avangard Perde Ailesine ve Sahibi Sayın Yalçın Yılmaz’a huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyor ve  İmob Mobilya Fuarı’nda görüşmek dileği ile tüm mobilyacılarımıza hayırlı işler diliyoruz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 694270

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.