davillo tekstil

Yuvam Perde / Hüseyin Karakurt / Demetevler / Ankara

Yuvam Perde / Hüseyin Karakurt / Demetevler / Ankara


Sevgili Perdeciler,  sektörümüz başarılara doymuyor. İşte başarıdan başarıya koşan ve yine bir başarı hikayesi ile “Perde Satıcıları Haber Portalı’nın” gündemini meşgul eden;  30 yılı geride bırakan Yuvam Perde, son 25 yıldır da aynı adreste yani Ankara’nın Perdeciler Semti olan  Demetevler’de hizmet vermeye devam ediyor.

Haber: Emel Benli & Ankara

Yuvam Perde’nin sahibi Sayın Hüseyin Karakurt, mesleki birikimi ve ticaret anlayışı ile her zaman rakipleri arasında gıpta ile anılan ve sektörümüze sayısız hizmetleri olan bir meslektaşımızdır. Onu diğerlerinden farklı kılan titiz çalışma hayatı ve işine duyduğu sonsuz saygısıdır.  Yetiştirdiği onlarca öğrencide cabasıdır.

140 m2 alanda, her biri dalında donanımlı 5 çalışanı ile yenilikçiliğini harmanlayan Sayın Hüseyin Karakurt, sanatını icra ederken; Türkiye’nin en önemli perde markaları ile de yürümeye devam ediyor. Çünkü işinin sanat olduğunu çok iyi biliyor. Sanatın, kalite ile birleşiminden doğan devamlılık ve doğru hizmet politikası ile 2020 yılında da modayı evlerinize ve yaşam alanlarınıza taşımaya hazırlanıyor. Taç, Brillant, Verdi, Premier Home, Vinaldi, Davillo, Vetrina, Lavins, Per-de- per, Muteks gibi markalarla yol alıyor.

Perdelik tül kumaşlar, fonluk kumaşlar, stor ve zebralar, sistem perdelerinin manuel ve motorlu grupları, plicel cam balkon perdeleri, dikey perdeler, çiftli mekanizmalı perdeler, jalüzi perdeler, rüstik çeşitleri, ip perdler, hastane perdeleri ve özel tasarım perdeler ile bizzat Yuvam Perde’nin kendi bünyesinde bulunan dikiş atölyesinde sanatkar ustaların elinden çıkmaktadır.

Zamanında iş teslimi, ücretsiz montaj, ücretsiz keşif ve Ankara’ın tüm bölgelerine hizmette sınır tanımayan Yuvam Perde, aynı zamanda Sel Aksesuarları ile de sanatına bütünlük ve şıklık katıyor.

Yeni neslin örnek alacağı mağaza, tüm hayal ettiğiniz perdeleri hayata geçirerek; hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor…Çünkü çözüm ortakları kalite diyor…Yuvam Perde’de kaliteyi  yaşam alanlarınıza kadar getiriyor.  

Yuvam Perde & Hüseyin Karakurt

Adres: Demetevler İvedik Caddesi No: 165 / Yenimahalle / Ankara
Tel: 0312 346 08 90
Fax: 0312 334 79 48
Gsm: 0532 487 24 93
Web: www.demetevlerperdeci.com
Mail: info@demetevlerperdeci.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 336803

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.