davillo tekstil

Ercanlı Tekstil 6-7-8 Mart 2020 Tarihleri Arasında Bir Etkinlik Düzenleyecek.

Ercanlı Tekstil 6-7 ve 8 Mart 2020 Tarihleri Arasında Bir Etkinlik Düzenleyecek.

Haber: Emel Benli / Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, bu sefer ki haberimiz Denizli'den...
1967 yılında siz değerli sektör mensuplarına hizmet etmek üzere kurulan ve dededen toruna üç nesildir varlığını sürdüren ve bir Denizli Firması olan Ercanlı Tekstil, Mart ayında gerçekleştirmek üzere bir etkinlik kararı aldı. Sizlere daha faydalı olabilmek ve alırken  para kazandırabilmek için düzenleyeceği etkinliğinde amacı; kış mevsimine can suyu olabilmek ve bu etkinlik ile sektöre hareketlilik getirmek...

6 - 7 ve 8 Mart 2020 tarihleri arasında ve kendi bünyesinde gerçekleştireceği etkinliğinde tül ve fonluk gruplarında ve ayrıca manifatura gruplarında olmak üzere her bir kalem üründe indirime gidecek olan Ercanlı Tekstil, Taç, Özdilek gibi önemli markalara ev sahipliği yaparken; kendi markası olan ERC Platinum ile de hizmette sınır tanımayacak. Türkiye geneline ürün gönderen fakat özellikle Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde bilinirliliği ve ticaret hacmi daha geniş olan Ercanlı, mevcut müşterilerine ve etkinliği dolayısı ile bünyesine yeni misafir olacak tüm sektör mensuplarına aslında ürün değil, kalite ve güvenilirlik satacaktır. 

Ürün devamlılığı her zaman hasıl olan ve bol çeşit stokları ile sektör tarafından tutulan Ercanlı Tekstil, 3 gün boyunca düzenleyeceği etkinliğinde; kendi markası olan ERC Güneşliklerin yanı sıra Taç, Karesi, Harput gibi marka değeri yüksek firmalarında güneşliklerini o güne özel sınıflandıracaktır. 120 başlığı bulunan ERC Kartela Seti'ne sahip olan Ercanlı, perdelik tül kumaşlar, fonluk kumaşlar, örmeler, nakışlı ürünler, grek tüller, fantazi tüller, özellikle de Premier markasının ürünlerini etkinliğinde görücüye çıkararak bir nevi 2020 ilk bahar ürün kreasyon tanıtımını yapacaktır. 

Manifatura gruplarında ise; Özdilek Çarşaf grupları, Akfil ve Duck Kumaşlar, Balkon Perdeleri, Koltuk Örtüleri, Halı Örtüleri, Pazen ve Viskon çeşitleri ve nevresim takımları ile etkinliğine yakışır şekilde siz sevgili dostlarını ağırlayacaktır. Sayın Ünal Ercanlı'nın yönetiminde ki firma; 53 yıllık tecrübesi ile sizlere bir kere daha ticareti sevdirmek üzere kolları sıvamıştır.
 
Hadi sektöre bir can suyu da siz olun ve bu etkinliği kaçırmayın..."6 - 7 ve 8 Mart 2020 Ercanlı Tekstil Etkinliği'nde" karlı çıkan siz olun...İyi ki varsın Ercanlı...

ERCANLI TEKSTİL TİC. LTD.ŞTİ.

İletişim:  Topraklık Mah 576 Sk. No: 21 / Denizli

Tel: 0258 264 39 61

Etkinlik Tarihi: 6 - 7 - 8 Mart 2020

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 521453

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.