davillo tekstil

Fatih Tekstil 16 - 17 -18 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Etkinlik Düzenliyecek.


Fatih Tekstil 16 - 17 -18 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Etkinlik Düzenliyecek.


1970'li yıllarda Kayseri'li bir ailenin oğlu olan Sayın Faruk Kanbur'un Ankara / Samanpazar'na gelişi ve manifatura tezgahtarlığı yapması ile başlar bütün hikaye...Faruk Bey'in 10 yıllık manifatura serüveni, arkasından Hacı Bayram Veli Cami yanında sevgili evlatları Muammer ve Fatih Kanbur ile 20 yıllık bakkallık tecrübesi ve ticaretle geçen dop dolu bir ömrün hikayesi... 

Haber : Emel Benli / ANKARA 

1998 yıllarında baba Faruk Kanbur önderliğinde Fatih Tekstil'in temelleri iki evladı Muammer ve Fatih Kanbur tarafından atılır. Ankara Samanpazarı'nda 30 m2 alanda manifaturacılık ile çıkılan yola; niyet ve gayret bütünlüğü içerisinde yeni mağazalar ve geniş mekanlar eklenir. 

Ankara Fatih Tekstil'in Gülveren'de şuan ki mevcut, 5 kattan oluşan, 5500 m2 alana yayılı mağazaları gelinen en son noktadır. Bünyesinde manifatura, perdelik kumaş, ev tekstili, çeyiz, halı ve elektronik küçük ev aletleri  barındıran Fatih Tekstil, Türkiye genelinde  müşteri pörtföyüne sahiptir. Tüm bu ürünlerin toptancılığını yapan ve "ucuzcu" diye bilinen Fatih Tekstil, şu günlerde  3 gün sürecek bir etkinliğin hazırlığı içerisinde... Aslında bünyesinde 365 gün değerli müşterilerine indirim yaşatan firma;  bu soğuk kış günlerinde özellikle Ankara  sektörüne ve civar illere bir can suyu olmak için kolları sıvadı. İlk defa gerçekleştirecek olan etkinliğinin tarihini 16 - 17  ve 18 Aralık 2019 olarak belirledi. Etkinlik boyunca tüm ürünlerinde indirim kampanyasına gidecek olan Ankara Fatih Tekstil, her bir üründe dip fiyatlarla müşterilerini karşılamaya hazırlanıyor. 

 "Tüm değerli sektör mensuplarını etkinliğimize  davet ediyoruz. Kazan kazandır politikası ile iş ortaklarımızın her daim yanında durmaya gayret ediyoruz." diyen  Fatih Tekstil'in Kurucu Ortaklarından  Sayın Fatih Kanbur ile gerçekleştirdiğimiz röportajda  siz değerli sektör mensuplarını bilgilendirmekten büyük keyf aldık. 3 gün boyunca sürecek olan ve " Efsane İndirim Günleri" adı altında gerçekleşecek etkinlikte biz"Perde Satıcıları Haber Portalı "Ailesi'de yerimizi alacak ve her zaman ki gibi sektörümüzün sesini duyurma gayreti içerisinde olacağız. 

Ankara Fatih Tekstil
İletişim: Altınevler Mah. Plevne Cad. No: 79 / Gülveren / Mamak / Ankara
Tel: 0312 312 32 60   Ankara Fatih Tekstil / Fatih Kanbur


Ankara Fatih Tekstil / Muammer Kanbur

Yorumlar

  • perdeci mustafa
    perdeci mustafa

    etkinliğiniz hayırlı olsun, sizin gibi firmalar oldukça bu sektör her zaman dahada iyi olacak. teşekkürler.

    13 Aralık 2019 09:42

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 856200

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.