R+T Messe Stuttgart Türkiye 2019 Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor. ( 2. GÜN )

29 Kasım 2019

R+T Messe Stuttgart Türkiye 2019 Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor.  ( 2. GÜN )

Alıcının ve satıcının oldukça memnun olduğu bir fuardan, R + T  İstanbul Fuarı’ndan hepinize merhabalar Sevgili Perdeciler…

Haber: Emel Benli / İstanbul ( Bu Haber Perlin İç ve Dış Ticaret’in Sponsorluğu ile gerçekleşti.)

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve her iki yılda bir gerçekleşen R +T Fuarı, ikinci gününde de bol alıcılı ve yüzleri güldüren bir fuar oldu. Panjur , Tente, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Koruma Sistemleri Fuarı olan R + T İstanbul, aynı zamanda bünyesinde perdecilere ve sistem perdecilerine de yer verdi.

Perde sektörüne hareketlilik katan fuar, türk perdecisine dış pazarları aralayan ve müşteri portföyüne yeni müşteriler katan bir fuar olmakla birlikte; türk ev tekstiline olan rağbetin büyüklüğünü bir kez daha ortaya koydu. Koridorların kalabalıklığı, ciddi alım heyetlerinin gelmesi, İstanbul’a hareket katması bir yana; sektörümüzün son bahar aylarını da hareketlendirmesi cabası oldu. Zamanlama bakımından oldukça iyi bir tarihte gerçekleştirilen R + T  İstanbul Fuarı, en büyük fuarımız olan “İstanbul Ev Tekstil Fuarı’na” da ön bir prova oldu. Aslında sektör sürkülasyonunun devamlılığını sağladı.  

Bu arada sizlere fuar haberlerini sunmamızda katkısı olan Perlin İç ve Dış Ticaret’in katkıları ile bir de ziyeret gerçekleştirdik. Bu ziyareti Tetsiad Yön. Kur. Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Bayram’a yani yeni başkanımıza “hayırlı olsun” ziyareti idi. Kayseri Merkezli Royalde Home Yön. Kur. Başkanı Sayın Orhan Çağatay ve Royalde İç Ticaret Müdürü Sayın Çağatay Ekici ile birlikte gerçekleştirdik. Fuarların önemine değinen yeni başkanımız, plan ve proğramları arasında İstanbul Ev Tekstil Fuarı’nın yeniden yapılandırılması ve yeniden konumlandırılması konusunda bizlere bilgiler verdi. Bir çatı kuruluşu olan Tetsiad’ın sektörümüze sağladığı faydaları zaten bilinmekte olup;  Türk Ev Tekstili Sanayici İş Adamları’nın ve sektörümüzün saygın 

toptancılarından oluşan Tetsiad üyelerinin de tüm çabalarının, sektörümüzü daha sağlıklı yarınlara taşınması olduğunu biliyoruz. Bizde bu konu ile alakalı elimizi değil adeta bedenimizi taşın altına koyup sonuna kadar Tetsiad’ın yanında olacağımızı bir kez daha dile getiriyoruz.

Teşekkürler Perlin  


R+T 2019 Uluslararası Panjur Tente, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Korunma Sistemleri Fuarı
R+T İSTANBUL FUARI 2019 / JALPERSAN YÖN. KUR. BŞK. / CENK KEMAHLI


R+T İSTANBUL FUARI 2019 / MUAMMER YILMAZ / KARARTMA PERDE.COM


R+T 2019 FUARI / TUNCA TEKNİK MAKİNA ( LODOS MAKİNA )


R+T 2019 İSTANBUL FUARI / TETSİAD BAŞKANI HASAN HÜSEYİN BAYRAM


R+T 2019 İSTANBUL FUARI / ORHAN ÇAĞATAY / ROYALDE HOME / KAYSERİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 3233

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.