davillo tekstil

R+T Messe Stuttgart Türkiye 2019 Uluslararası Panjur Tente, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Korunma Sistemleri Fuarı Açıldı.

R+T Messe Stuttgart Türkiye 2019 Uluslararası Panjur Tente, Kapı ve Zebra Stor Fuarı Açıldı. (1. gün )

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Perlin İç ve Dış Ticaret'in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

İç ve Dış Alanlar İçin İlham Veren Çözümler , Bu Fuarda...

R + T Türkiye 4. Uluslararası Panjur, Tente, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Korunma Sistemleri Fuarı, bu gün ( 28 Kasım 2019 ) kapılarını İstanbul Fuar Alanı'nda tüm Dünya'ya açtı. Aynı zamanda sistem perdecilerini de yakından ilgilendiren bu fuar, 3 gün sürecek olup; 30 Kasım 2019 tarihinde son bulacaktır. Bu gün açılışı gerçekleştirilen fuar, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından her iki yılda bir düzenlenmekte ve çoğunluğunu yabancı katılımcının oluşturduğu bir platformdur.  Simgesel olarak kısa bir açılış töreni düzenleyen Messe Sututtgart üyeleri, Ares Fuarcılık Genel Müdürü Sayın Ufuk Altıntop'un ve Messe Sututtgart Üyelerinden Sayın Bernhard Müller'in katılımları ile kurdela kesimi ile fuarı resmi olarak açan  fuar yöneticileri İstanbul'a yeni bir heyecan daha kattılar.  

Türkiye'den de özellikle sistem perdecilerimizin, imalat ayagında aksam üreticilerimizin, perde üreticilerimizin yerini aldığı fuar, ziyaretçi sayısı bakımından bu güne kadar en yoğun R + T İstanbul Fuarı olmanın  rekorunu bu gün kırdı. Özellikle yurt dışından gelen ziyaretçiler ve alım heyetlerinin çoğunluğunu Almanlar'ın, Faslı'ların oluşturduğu da söyleyebiliriz. 

R + T İstanbul Fuarı'ndan haberleri ve fuar karelerini siz değerli perdecilerimize duyurabilmek için fuar sponsorumuz olan  "Perlin İç ve Dış Ticaret'e" teşekkürlerimizi huzurlarınızda sunuyor ve 3 gün boyunca Perlin'in sponsorluğuda  fuar roportajları ile karşınızda  olacağımızı duyuruyoruz. 


R+T 2019 ULUSLARARASI İSTANBUL FUARI / AÇILIŞ KONUŞMASI / EMEL BENLİ


R+T TÜRKİYE 2019 FUARI / Bernhard Müller / Messe Stuttgard İnternational Üyesi

R+T İSTANBUL FUARI 2019 / ALİ BAYHAN TEKSTİL / SERKAN BAYHAN


2019 R+T İSTANBUL FUARI / BAYRAMLAR DOKUMA / KÜRŞAT BAYRAM


R+T İSTANBUL FUARI 2019 / NALBANTOĞLU ALÜMİNYUM / YILMAZ DURSUNOĞLU


R+T İSTANBUL FUARI 2019 / UĞRAÇ TEKSTİL / NAZIM UĞRAÇ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 991168

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.