davillo tekstil

Veragold Ankara Şubesini Açtı.


Veragold Ankara Şubesini Açtı.

Veragold güvencesi, sizin kalitenize yansır…

Haber: Emel Benli / Ankara

Sektörümüzün Konya merkezli firması Veragold, Ankara’da açtığı şubesi ile  Ankara sektörünü hareketlendirdi. Uzun yıllar önce Sayın Abdülkadir Kesen tarafından Konya Tekstilciler Çarşısı’nda kurulan Kesenler Tekstil’in bir  yan kolu olarak doğan  Veragold, Abdülkadir Bey’in Sevgili oğlu Serhat Kesen tarafından hayata geçirildi. Veragold’un Yön. Kur. Başkanı Sayın Serhat Kesen, aynı zamanda Vera gold ismini ürün markası olarak ta kullanarak kısa sürede tüm Türkiye tarafından bilinen bir marka oldu.  

İkinci Şubesini Ankara / Siteler Kopça Cadde’si 97 Numara’da dört katlı bir mağazada faliyete geçiren meslektaşımız, tül ve fonluk grupları, nevresimlik kumaş ve manifatura çeşitleri ile neredeyse Türkiye’nin 60 şehrine toptan ürün pazarlamaktadır. Batı Karadeniz’den Güney Doğu’ya tüm bölgelerde aktif bir şekilde ticaretini şekillendirmektedir.

Veragold’un Bölge Sorumluları Emrah Yoldaş, Hatem Yançar, ve Mağaza Sorumlusu Mehmet Peker; Vera gold markasını en güzel şekilde temsil etmek için, Serhat Kesen’in de vizyonu ışığı altında harekete geçmiş ve müşteri memnuniyeti ilkesini en üst düzeyde tutmuşlardır. Kalitenin ve bol stoğun tutulduğu Veragold, lojistik anlamda da müşterisine anında cevap veren ve termin süresini en kısa tutan firmalardan biridir.
Aynı zamanda Veragold bünyesinde, çıkardığı  kartela setininde kesimini yapmaktadır.

Serhat Bey’in çalışkan kişiliği, işine olan ehemmiyeti ve titizliği de  Vera gold’un kalitesini artırmış ve Başkent Ankara’da kısa süre içerisinde sevilerek kabul görmüştür. Türkiye genelinde ki perdecilerimizi, manifaturacılarımızı kendi bünyesine yani Siteler’e davet eden Veragold Ailesi; Veragold güvencesi altında yoluna devam etmektedir.    

Veragold Tekstil

İletişim: Kopça Sokak No: 97 / Siteler / Ankara
Tel: 0312 353 17 53
Serhat Kesen: 0532 452 30 94
Hatem Yançer: 0535 293 69 94
Emrah Yoldaş: 0544 673 95 25
Web: www.veragold.com
E-mail: info@veragold.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 578178

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.