davillo tekstil

Zeki Züccaciye Vinaldi Showroomu Açıldı. / İstanbul

Zeki Züccaciye Vinaldi Showroomu Açıldı. / İstanbul

Haber: Emel Benli & İstanbul

İstanbul'dan tüm Türkiye'ye ürün satan Zeki Züccaciye, 40 yıl önce Mehmet Ali Daştan tarafından kurulmuştur. Sayın Daştan'ın, merhum oğlu Zeki Daştan'ın askerden gelmesi ile 1998 yılında kurumsallaşan Zeki Züccaciye, şu anda bünyesinde 70'e yakın deneyimli kadrosu ile ticaretine devam etmektedir. 

2005 yılında Sevgili Zeki Daştan'ın vefat etmesi sonrasında, firma; Mehmet Ali Daştan, Filiz Aynur Daştan ve Zeki Daştan'ın varisleri olan eşi ve çocuklarının ortaklığında faliyetlerine devam etmektedir. Ürün yelpazesi geniş olan züccaciye sektörünün öncü firması Zeki Züccaciye, 45 bini aşkın ürün yelpazesi ve 200'ün üzerinde markası ile İstanbul'dan tüm Türkiye'ye açılan kapıdır;  Zeki Züccaciye...Alanında donanımlı kadrosu, dürüstlük ilkesine bağlı düstürü ile kalitesinden ödün vermeyen firma, her yıl daha fazla büyüme sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Zeki Züccaciye sektörünün en saygın firma kimliğini; misyonu etrafında geliştirdiği vizyonları ile kazanmıştır. 

Her zaman ürününün arkasında, müşterlerinin yanında, konumu itibarı ile geleceğe güvenle bakan firma; partnerleri olan bayileri ile de çözüm ortaklığı konusunda bu günde, yarında müşterilerini geleceğe güvenle taşıyacaktır. 


İşte o bayilerden bir Dünya markası olan Vinaldi ile iş ortaklığına giderek; gücüne güç katan Zeki Züccaciye, bünyesinde ki katlarından bir tanesini Vinaldi ürünlerine ayırarak bir showroom hayata geçirmiştir. Uzun süredir Vinaldi Doğu Marmara Bölge Müdürü Sayın Selahattin Üngan yönetiminde Vinaldi'in Ev Tekstili ürünlerini satan firma, bu bayiliği bir showroomla taçlandırmıştır.  Bundan böyle Vinaldi'nin tül ve fonluk guruplarınıda showroomunda bulunduracak olan Zeki Züccaciye kalite anlayışını Vinaldi ürünleri ile daha da güçlendirecektir. 

25 Kasım 2019 tarihinde showroomun açılışını gerçekleştiren Vinaldi ve Zeki Züccaciye Ailesi, açılışa özel indirim kampanyası düzenleyerek değerli dostlarını karşılamışlardır. 5 gün sürecek olan kampanya, 20 Kasım 2019 tarihinde son bulacaktır. "Büyük Ev Tekstili Etkinliği" adı altında düzenlenen etkinliğe açılış günü gelen sektörün toptancı  firmaları ve Zeki Züccaciye'nin bir birinden değerli dostları ile yakından ilgilenen Sayın Selehattin Üngan, partnerleri olan Zeki Züccaciye'ye ve Vinaldi dostlarına teşekkür ederek; attıkları adımın ne kadar isabetli bir adım olduğunu ve bundan böyle Vinaldi'yi temsil edecek olan Zeki Züccaciye'nin bünyesinden hizmete devam edeceklerini dile getirdi. 

Açılışta tek tek misafirleri ile ilgilenen Sayın Selahattin Üngan, gelen tüm dostlarına teşekkür etti. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi ile de yakından ilgilenen Selahattin Üngan'a ve Zeki Züccaciye Ailesine teşekkürlerimizi bir kez daha sunuyor ve bu güzel iş ortaklığını canı gönülden kutluyoruz. 

Gözün arkada kalmasın, huzur içinde uyu Zeki Daştan...  


Zeki Zuccaciye Ev Tekstili
İletişim:  Girne Mah. Atatürk Cad. No: 41 / Maltepe / İstanbul
Tel: 0216  457 21 00  Pbx
E- mail: info@zekizuccaciye.com
Web: www.zekizuccaciye.com Zeki Zuccaciye Vinaldi Showroom Açılışı / İstanbul / Emel Benli


ZEKİ ZÜCCACİYE VİNALDİ SHOWROOM AÇILIŞI / İSTANBUL


Zeki Zuccaciye Vinaldi Açılışı / Çağdaş Perde / Kocaeli / Çayırova


Zeki Züccaciye Vinaldi Showroom Açılışı / Burak Perde / İstanbul

Zeki Zuccaciye Vinaldi Showroom Açılışı / Adem Çelik / İstanbul


Zeki Zuccaciye Vinaldi Showroom Açılışı / Gökhan Home / İstanbul


ZEKİ ZÜCCACİYE - VİNALDİ SHOWROOM AÇILIŞI / MEHMET ALİ DAŞTAN
 FİLİZ DAŞTAN


ZEKİ ZÜCCACİYE - VİNALDİ AÇILIŞ / ZEKİ ZÜCCACİYE FİNANS MÜDÜRÜ
 MURAT PINAR


Zeki Züccaciye - Vinaldi Showroom Açılışı / Vinaldi Ev Tekstili Türkiye Satış Müd. Uğur Süer


ZEKİ ZÜCCACİYE - VİNALDİ SHOWROOM AÇILIŞI - / VİNALDİ DOĞU MARMARA MÜDÜRÜ. SELAHATTİN ÜNGAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 316557

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.