davillo tekstil

Abdullah Kangül


info@modabusetekstil.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

ÖZGÜN BİR BAŞARI HİKÂYESİ

ÖZGÜN BİR BAŞARI HİKÂYESİ

( Moda Buse Tekstil ve Mimarı )

Dünya ve içindeki her şey sıra dışı bir hızla değişerek yol alıyor. Değişim dönüşüm süreçlerine intibak sağlamak bir sanat haline geldi adeta. Gelin Moda Buse Zebra Perdesinin hikâyesine bir göz atalım… Modanın, rekabetçi piyasa koşullarının, bin bir tercihin-talebin karşılanması, memnuniyetin sağlanması, farkındalığın özgün olarak görünür kılınması yoğun çaba, bilgi, emek, okumalar gerektirir. Az zamanda çok iş yapmak, farkındalığı beslemek, binlerce yıldız arasında ışığının ve varlığının net olması, görünür olması, hatıralarına renkler, desenler, huzurlar, ferahlıklar katması moda buse ve bu markanın mimarı Mehmet Selami Beyaztaş ile mümkün oluyor.

Moda Buse Zebra Perde markası, tüm mekân sahiplerine sessiz lakin renkli, canlı, dost, aydınlık bir sanatkâr ruhuyla mekânlara giriyor, sahne alıyor, şarkılarını büyük bir enerjiyle söylüyor. Göz zevkine, insan psikolojisine, mekânların rengine, iç mimarisine, ışığına, aydınlığına, enerjisine katkılar sağlıyor, büyük bir incelik ve endamla.  Ekosistemle güç ve ilham alışverişi yapıyor.   Kalite, renkler, yenilikler, hazlar, yürek dokunuşları ve iç içe geçmiş özgün bir sanat hikâyesidir Moda Buse. Hikâyenin yazıldığı mekân, tekstilin başkenti yeşil Bursa, başrol mimarı Mehmet Selami Beyaztaş, olay, Moda Buse Tekstilin doğuşu…

Güçlü ARGE, ilkeli çalışma-ticaret ahlakı hikâyenin temel taşları hükmündedir. Buse Moda; millete, ülkeye, coğrafyaya, mikrodan makroya her alana, mekâna hitap eden ürün zenginliğine sahiptir. Modanın öncüsü olabilecek bir yolculuğu var hikâyenin kahramanlarının.

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında da Sayın Selami Beyaztaş Bey ve Bursa Gürsu Yenidoğan spor kulübünün başkanı Hasan Kurt, takımı alt ligden BAL ligine yükseltmeyi başarmaları, kulüpteki yaklaşık 300 gence diğer alanlarda da çalışmalar yapmaları takdire şayandır.  

Moda Buse Yurt İçi ve Yurt Dışı Koordinatörü

Abdulah Kangül


 Okunma Sayısı : 129

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta
Girilecek rakam : 486618
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.